Ilustrācija var atšķirties
JBL IRX115S
Ražotājs: JBL
Ilustrācija var atšķirties
- Subwoofer
- Skaļruņu veids: Subvūfers
- Mūzikas jaudas izturība: kopā 1.300 W
- Pārraides diapazons: 35 Hz - 147 Hz
- Subwoofera veids: Aktīvs
- Nominālā slodze: kopā 400 W
- Integrētais pastiprinātājs: Jā
- Skaļuma regulēšana: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL IRX115S
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
JBL
Populāri produkti

JBL LSR310S
no 466,90€

Sonos Sub Mini
no 399,99€

SVS SB-2000
no 883,66€

SVS SB-2000 Pro
no 1 390,60€

Bose Bass Module 500
no 465,00€

Sennheiser Ambeo Sub
no 520,50€

Sonos Sub 4
no 730,99€

Bose Bass Module 700
no 760,00€

Polk Monitor XT12
no 365,26€

SVS PB-3000
no 1 850,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
JBL IRX115S subwoofer Black 400 W | 013-14-561 | 0691991034213 | WLONONWCROOWD

840,42€
840,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL IRX115S subwoofer Black 400 W 013-14-561 (0691991034213) ( JOINEDIT74500616 )

865,00€
865,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL IRX115S subwoofer Black 400 W 013-14-561

1 167,35€
1 169,85€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Izmēri: | P480 mm x D480 mm x A600 mm |
|---|---|
| Svars: | 29,70 kg |
| Nominālā slodze: | kopā 400 W |
|---|---|
| Mūzikas jaudas izturība: | kopā 1.300 W |
| Pārraides diapazons: | 35 Hz - 147 Hz |
| Integrētais pastiprinātājs: | Jā |
| Skaļuma regulēšana: | Jā |
| Savienojumi: | 6,3 mm ligzdas savienojums, XLR |
| Subvūfers |
| Aktīvs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL IRX115S
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















