JBL Live Beam 3
Ilustrācija var atšķirties

JBL Live Beam 3

Ražotājs: JBL
JBL Live Beam 3
Ilustrācija var atšķirties
no 99,00līdz 191,0522 PiedāvājumiRažotājs: JBL
  • Austiņas
  • Trokšņu slāpēšanas māksla: Aktīvs
  • Bezvadu: Jā
  • Konstrukcija: Aizvērts
  • Skaņas spiediens: 98 dB
  • Pārraides diapazons: 20 Hz - 40 kHz
  • Nominālā pretestība: 16 Ω
  • Mikrofons: Jā
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
JBL Live Beam 3
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

22 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Labākie cenu piedāvājumi
Lētākā Kopējā Cena
JBL Live Beam 3 Zils
Live Beam 3 Zils
prodImage
99,00
99,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Live Beam 3 Purple austiņas JBLLIVEBEAM3PUR
3 dienas
prodImage
99,99
99,99
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Live Beam 3 Blue austiņas JBLLIVEBEAM3BLU
3 dienas
prodImage
99,99
99,99
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Live Beam 3, blue
prodImage
111,32
111,32
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Live Beam 3 TWS Bluetooth Wireless In-Ear Earbuds Blue EU | JBLLIVEBEAM3BLU | 1200130011658
prodImage
118,50
118,50
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Live Beam 3, black
prodImage
118,80
118,80
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu austiņas JBL Live Beam 3 Blue | JBLLIVEBEAM3BLU | 1200130011658
prodImage
119,90
119,90
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Live Beam 3 TWS Bluetooth Wireless In-Ear Earbuds Blue EU | JBLLIVEBEAM3BLU | 1200130011658
prodImage
120,00
120,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu austiņas JBL Live Beam 3 Blue | JBLLIVEBEAM3BLU | 1200130011658
prodImage
133,89
137,39
Piegāde: 3,50
ar piegādi: 3,50
JBL Live Beam 3 Wireless In-Ear Headsets, Purple, LIVEBEAM3PUR JBLLIVEBEAM3PUR
prodImage
137,20
137,20
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Live Beam 3 Wireless In-Ear Headphones Blue, LIVEBEAM3BLU JBLLIVEBEAM3BLU
prodImage
137,20
137,20
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Live Beam 3 Bezvadu Iekšauss Austiņas Zilas JBLLIVEBEAM3BLU
prodImage
138,63
143,62
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
JBL Live Beam 3 TWS Bezvadu Austiņas (JBLLIVEBEAM3BLU)
2 dienas
prodImage
142,95
145,80
Piegāde: 2,85
ar piegādi: 2,85
Bezvadu austiņas JBL Live Beam 3 Blue | JBLLIVEBEAM3BLU | 1200130011658
prodImage
143,00
149,90
Piegāde: 6,90
ar piegādi: 6,90
Bezvadu austiņas JBL Live Beam 3 Blue JBLLIVEBEAM3BLU
5 dienas
prodImage
143,70
143,70
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu austiņas JBL Live Beam 3 Blue JBLLIVEBEAM3BLU
prodImage
145,88
148,38
Piegāde: 2,50
ar piegādi: 2,50
JBL Live Beam 3 TWS Bezvadu Austiņas JBLLIVEBEAM3BLU
6 darba dienas
prodImage
148,05
150,45
Piegāde: 2,40
ar piegādi: 2,40
JBL Live Beam 3 TWS Bezvadu Austiņas JBLLIVEBEAM3BLU (1200130011658) ( JOINEDIT94659793 )
prodImage
150,00
150,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Live Beam 3 TWS Bezvadu Austiņas
prodImage
177,72
180,22
Piegāde: 2,50
ar piegādi: 2,50
JBL Live Beam 3 Bezvadu Iekšausu Austiņas Zvanu/Mūzikas/Sporta/Ikdienas Bluetooth Melna JBLLIVEBEAM3BLK
prodImage
191,05
196,04
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
Pārējie piedāvājumi no tiem pašiem pārdevējiem
JBL Live Beam 3 Silver austiņas JBLLIVEBEAM3SIL
2 dienas
prodImage
99,99
99,99
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Live Beam 3 Wireless In-Ear Headphones Black, LIVEBEAM3BLK JBLLIVEBEAM3BLK
prodImage
143,74
143,74
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Akumulatora darbības laiks
Akumulatora darbības laiks:12 h
Akumulatora darbības laiks uzlādes futrālī
Akumulatora darbības laiks uzlādes futrālī:48 h
Balss asistents
Balss asistents:pieejams
Bezvadu
Bezvadu:
Bluetooth
Bluetooth:
Bluetooth versija
Bluetooth versija:5.3
Daudzpunktu
Daudzpunktu:
Dzinējs
Dzinējs:10 mm
Konstrukcija
Konstrukcija:Aizvērts
Lādēšanas korpusa svars
Lādēšanas korpusa svars:72 g
Mikrofons
Mikrofons:
Nominālā pretestība
Nominālā pretestība:16 Ω
Pārraides diapazons
Pārraides diapazons:20 Hz - 40 kHz
Qi saderīgs
Qi saderīgs:
Savienojumi
Savienojumi:USB-C
Skaņas spiediens
Skaņas spiediens:98 dB
Skārienvadība
Skārienvadība:
Svars uz austiņu
Svars uz austiņu:5 g
Trokšņu slāpēšanas māksla
Trokšņu slāpēšanas māksla:Aktīvs
Uzlādes futrālis
Uzlādes futrālis:
Ātrās uzlādes funkcija
Ātrās uzlādes funkcija:
Ūdensizturīgs
Ūdensizturīgs:

Cenas vēsture

1M 3M6M
JBL Live Beam 3
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no JBL

JBL Junior 320
no 19,70
JBL Junior 32010 Salīdzināt cenas
JBL Live 770NC
no 74,00
JBL Live 770NC57 Salīdzināt cenas
JBL Tour Pro 3
no 225,00
JBL Tour Pro 313 Salīdzināt cenas
JBL Tune 770NC
no 58,49
JBL Tune 770NC35 Salīdzināt cenas
JBL Live Pro 2 TWS
no 75,67
JBL Live Pro 2 TWS14 Salīdzināt cenas
JBL Tune 720BT
no 35,00
JBL Tune 720BT49 Salīdzināt cenas
JBL Tune Buds 2
no 59,00
JBL Tune Buds 229 Salīdzināt cenas
JBL Tour One M2
no 197,70
JBL Tour One M23 Salīdzināt cenas
JBL Junior 320BT
no 29,99
JBL Junior 320BT12 Salīdzināt cenas
JBL Endurance Peak 3
no 99,99
JBL Endurance Peak 31 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

Huawei FreeBuds
Huawei FreeBuds
no 99,00
Uz cenu salīdzinājumu
4 Piedāvājumi
Skullcandy Rail ANC
Skullcandy Rail ANC
no 99,94
Uz cenu salīdzinājumu
21 Piedāvājumi
Urbanista Phoenix
Urbanista Phoenix
no 77,00
Uz cenu salīdzinājumu
9 Piedāvājumi
JLab Epic Sport ANC 3
JLab Epic Sport ANC 3
no 99,99
Uz cenu salīdzinājumu
9 Piedāvājumi
Technics EAH-AZ40
Technics EAH-AZ40
no 98,00
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
KOSS TWS250i
KOSS TWS250i
no 85,97
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
Realme Buds Air7 Pro
Realme Buds Air7 Pro
no 97,39
Uz cenu salīdzinājumu
7 Piedāvājumi
Edifier NeoBuds Plus
Edifier NeoBuds Plus
no 100,85
Uz cenu salīdzinājumu
22 Piedāvājumi
Nothing Ear (3)
Nothing Ear (3)
no 122,00
Uz cenu salīdzinājumu
15 Piedāvājumi
Beats Studio Buds
Beats Studio Buds
no 95,14
Uz cenu salīdzinājumu
34 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel