Ilustrācija var atšķirties
JBL Pulse 4
Ražotājs: JBL
Ilustrācija var atšķirties
- Bluetooth skaļrunis
- Mūzikas jaudas izturība: kopā 20 W
- Bluetooth: Jā
- Bluetooth versija: 4.2
- Fona apgaismojums: Jā
- Ūdensizturīgs: Jā
- Strāvas padeve: Akumulators
- Akumulatora darbības laiks: 12 h
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL Pulse 4
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
JBL
Populāri produkti

JBL Charge 6
no 128,36€

Bose SoundLink Flex (2. Gen.)
no 125,00€

Marshall Emberton II
no 108,63€

Marshall Acton III
no 239,00€

Sony SRS-LSR200
no 130,67€

Bose SoundLink Revolve+ II
no 249,00€

Sonos Roam 2
no 149,00€

Marshall Stanmore III
no 287,30€

Marshall Middleton
no 225,00€

Bang & Olufsen Beosound A1 3. Gen
no 226,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
JBL Pulse 4 bezvadu skaļrunis Balts
Pulse 4 bezvadu skaļrunis Balts

228,00€
228,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P96 mm x D96 mm x A207 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,26 kg |
| Mūzikas jaudas izturība: | kopā 20 W |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 4.2 |
| Fona apgaismojums: | Jā |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Akumulatora darbības laiks: | 12 h |
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL Pulse 4
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















