Ilustrācija var atšķirties
JBL Pulse 5
Ražotājs: JBL
Ilustrācija var atšķirties
- Pārnēsājamais skaļrunis
- Mūzikas jaudas izturība: kopā 30 W
- Pārraides diapazons: 58 Hz - 20 kHz
- Bluetooth: Jā
- Bluetooth versija: 5.3
- Bluetooth profils: Advanced Audio Distribution (A2DP), Audio/Video tālvadības pults (AVRCP)
- WiFi iespējots: Jā
- Fona apgaismojums: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL Pulse 5
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
JBL
Populāri produkti

JBL Charge 6
no 128,36€

Bose SoundLink Flex (2. Gen.)
no 125,00€

Marshall Emberton II
no 108,63€

Marshall Acton III
no 239,00€

Sony SRS-LSR200
no 130,67€

Bose SoundLink Revolve+ II
no 249,00€

Sonos Roam 2
no 149,00€

Marshall Stanmore III
no 287,30€

Marshall Middleton
no 225,00€

Bang & Olufsen Beosound A1 3. Gen
no 226,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
JBL Pulse 5 Bluetooth Speaker Melns
Pulse 5 Bluetooth Speaker Melns

179,00€
179,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P132 mm x D107 mm x A216 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,50 kg |
| Mūzikas jaudas izturība: | kopā 30 W |
|---|---|
| Pārraides diapazons: | 58 Hz - 20 kHz |
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Bluetooth profils: | Advanced Audio Distribution (A2DP), Audio/Video tālvadības pults (AVRCP) |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Fona apgaismojums: | Jā |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 67 |
| Savienojumi: | USB |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Akumulatora darbības laiks: | 12 h |
| 360° gaismas šovs | |
| Integrēta nēsāšanas siksniņa | |
| Iekļauts USB kabelis |
Cenas vēsture
1M 3M6M
JBL Pulse 5
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















