JBL Tune Flex 2
Ilustrācija var atšķirties

JBL Tune Flex 2

Ražotājs: JBL
JBL Tune Flex 2
Ilustrācija var atšķirties
no 45,00līdz 118,1546 PiedāvājumiRažotājs: JBL
  • Austiņas
  • Trokšņu slāpēšanas māksla: Pasīvs
  • Bezvadu: Jā
  • Skaņas spiediens: 98 dB
  • Pārraides diapazons: 20 Hz - 20 kHz
  • Nominālā pretestība: 13 Ω
  • Skaļuma regulēšana: Jā
  • Mikrofons: Jā
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
JBL Tune Flex 2
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

46 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
JBL Tune Flex 2 Zils
Tune Flex 2 Zils
prodImage
45,00
45,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lētākā Kopējā Cena
JBL Tune Flex 2 Balts
Tune Flex 2 Balts
prodImage
45,00
45,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu austiņas JBL TUNE Flex 2, zilas
prodImage
55,49
55,49
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Tune Flex 2, baltas
prodImage
56,09
56,09
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Tune Flex 2 TWS Bluetooth Wireless In-Ear Earbuds Black EU JBL-TFLEX2-BLK
prodImage
60,98
60,98
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Tune Flex 2 White austiņas JBLTFLEX2WHT
2 dienas
prodImage
69,99
69,99
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Tune Flex 2 Blue austiņas JBLTFLEX2TQE
3 dienas
prodImage
69,99
69,99
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Tune Flex 2 TWS Bezvadu Austiņas ( JBLTFLEX2BLK 1200130016233 57983126037 ) foto video aksesuāri
prodImage
70,00
70,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Austiņas JBL Tune FLex 2 Melnas JBLTFLEX2BLK
3 Dienas
prodImage
71,87
74,28
Piegāde: 2,41
ar piegādi: 2,41
Austiņas JBL Tune FLex 2 Melnas
prodImage
71,87
71,87
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Austiņas JBL Tune FLex 2 Melnas JBLTFLEX2BLK
5 dienas
prodImage
73,20
73,20
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL TUNE FLEX 2 - True Wireless In Ear-Kopfhörer Noise Cancelling weiß | JBLTFLEX2WHT | 1200130016240 | B619-1HF
prodImage
74,30
74,30
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Austiņas JBL Tune FLex 2 Melnas (JBLTFLEX2BLK)
2 dienas
prodImage
74,54
77,39
Piegāde: 2,85
ar piegādi: 2,85
JBL Tune Flex 2 TWS Bezvadu Austiņas | JBLTFLEX2BLK | 1200130016233
prodImage
76,30
76,30
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Austiņas JBL Tune FLex 2 Melnas | JBLTFLEX2BLK | 1200130016233
prodImage
76,50
83,40
Piegāde: 6,90
ar piegādi: 6,90
Austiņas JBL Tune FLex 2 Melnas | JBLTFLEX2BLK | 1200130016233
prodImage
76,53
80,03
Piegāde: 3,50
ar piegādi: 3,50
JBL Tune Flex 2 TWS Bluetooth Bezvadu Austiņas ( JBLTFLEX2WHT 1200130016240 ) foto video aksesuāri
prodImage
78,00
78,00
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Austiņas Tune FLex 2 Melnas JBLTFLEX2BLK
prodImage
78,45
78,45
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Tune Flex 2 TWS Bluetooth Bezvadu Austiņas | JBLTFLEX2WHT | 1200130016240
prodImage
78,60
78,60
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Tune Flex 2 TWS Bezvadu Austiņas (JBLTFLEX2BLK)
2 dienas
prodImage
78,95
81,80
Piegāde: 2,85
ar piegādi: 2,85
Austiņas JBL Tune FLex 2 Melnas JBLTFLEX2BLK
prodImage
78,95
78,95
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Tune Flex 2 TWS Bezvadu Austiņas JBLTFLEX2BLK
5 darba dienas
prodImage
80,15
82,55
Piegāde: 2,40
ar piegādi: 2,40
JBL wireless earbuds Flex 2, white JBLTFLEX2WHT
prodImage
80,92
80,92
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bezvadu Austiņas Jbl Tune Flex 2 Melnas
prodImage
80,99
80,99
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL wireless earbuds Tune Flex 2, black | JBLTFLEX2BLK | 1200130016233 | 299100
prodImage
82,50
82,50
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL wireless earbuds Flex 2, white | JBLTFLEX2WHT | 1200130016240 | 299101
prodImage
82,50
82,50
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL TUNE FLEX 2 - True Wireless In-Ear Headphones Noise Cancelling white JBLTFLEX2WHT
prodImage
85,38
85,38
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JBL Bezvadu austiņas JBL Tune Flex 2, melna
4 darba dienas
prodImage
86,08
86,08
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
JBL Bezvadu austiņas JBL Tune Flex 2, balta
4 darba dienas
prodImage
86,08
86,08
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
JBL Harman JBL Tune Flex 2 TWS austiņas, iebūvētas, balts 1200130016240
prodImage
86,51
91,50
Piegāde: 4,99
ar piegādi: 4,99
Produkta dati
Akumulatora darbības laiks
Akumulatora darbības laiks:12 h
Akumulatora darbības laiks uzlādes futrālī
Akumulatora darbības laiks uzlādes futrālī:36 h
Bezvadu
Bezvadu:
Bluetooth
Bluetooth:
Bluetooth versija
Bluetooth versija:5.3
Daudzpunktu
Daudzpunktu:
Dzinējs
Dzinējs:12 mm
Lādēšanas korpusa svars
Lādēšanas korpusa svars:32,9 g
Mikrofons
Mikrofons:
Nominālā pretestība
Nominālā pretestība:13 Ω
Papildu informācija
Mono režīms
Piederumi
Piederumi:Ausu adapteru komplekts, USB kabelis
Pārraides diapazons
Pārraides diapazons:20 Hz - 20 kHz
Savienojumi
Savienojumi:USB-C
Skaļuma regulēšana
Skaļuma regulēšana:
Skaņas spiediens
Skaņas spiediens:98 dB
Skārienvadība
Skārienvadība:
Svars uz austiņu
Svars uz austiņu:4,4 g
Trokšņu slāpēšanas māksla
Trokšņu slāpēšanas māksla:Pasīvs
Uzlādes futrālis
Uzlādes futrālis:
Ātrās uzlādes funkcija
Ātrās uzlādes funkcija:
Ūdensizturīgs
Ūdensizturīgs:

Cenas vēsture

1M 3M6M
JBL Tune Flex 2
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no JBL

JBL Junior 320
no 19,70
JBL Junior 32010 Salīdzināt cenas
JBL Live 770NC
no 74,00
JBL Live 770NC57 Salīdzināt cenas
JBL Tour Pro 3
no 225,00
JBL Tour Pro 313 Salīdzināt cenas
JBL Tune 770NC
no 58,49
JBL Tune 770NC35 Salīdzināt cenas
JBL Live Pro 2 TWS
no 75,67
JBL Live Pro 2 TWS14 Salīdzināt cenas
JBL Tune 720BT
no 35,00
JBL Tune 720BT49 Salīdzināt cenas
JBL Live Beam 3
no 99,00
JBL Live Beam 322 Salīdzināt cenas
JBL Tune Buds 2
no 59,00
JBL Tune Buds 229 Salīdzināt cenas
JBL Tour One M2
no 197,70
JBL Tour One M23 Salīdzināt cenas
JBL Junior 320BT
no 29,99
JBL Junior 320BT12 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

JBL Tune Beam 2
JBL Tune Beam 2
no 45,00
Uz cenu salīdzinājumu
42 Piedāvājumi
JBL Tune Beam 2 Ghost Edition
JBL Tune Beam 2 Ghost Edition
no 45,00
Uz cenu salīdzinājumu
11 Piedāvājumi
JBL Tune Buds
JBL Tune Buds
no 48,91
Uz cenu salīdzinājumu
13 Piedāvājumi
BMW BMWSES20AMK
BMW BMWSES20AMK
no 45,00
Uz cenu salīdzinājumu
10 Piedāvājumi
Skullcandy Push Play Active
Skullcandy Push Play Active
no 45,00
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
JBL Tune Beam
JBL Tune Beam
no 46,59
Uz cenu salīdzinājumu
19 Piedāvājumi
Hama Spirit Touch (00221820)
Hama Spirit Touch (00221820)
no 44,94
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
OnePlus Nord Buds 3 Pro
OnePlus Nord Buds 3 Pro
no 44,89
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
JBL Wave 300TWS
JBL Wave 300TWS
no 36,99
Uz cenu salīdzinājumu
22 Piedāvājumi
Yamaha TW-E7B
Yamaha TW-E7B
no 44,12
Uz cenu salīdzinājumu
14 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel