Ilustrācija var atšķirties
Jabra Evolve 75 SE UC Stereo (7599-848-109)
Ražotājs: Jabra
Ilustrācija var atšķirties
- Austiņas ar mikrofonu
- Konstrukcija: Aizvērts
- Mikrofona tips: Galvas stīpas mikrofons
- Savienojumi: USB-A
- Saderīgs: PC
- Pārraides diapazons: 20 Hz - 20 kHz
- Skaņas spiediens: 117 dB
- Mikrofona pārraides diapazons: 100 Hz - 10 kHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jabra Evolve 75 SE UC Stereo (7599-848-109)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jabra
Populāri produkti

HyperX Cloud III
no 59,85€

Logitech G Astro A50 (Gen 5)
no 233,60€

Razer Barracuda Pro
no 125,35€

Sennheiser PC 8 USB
no 24,35€

Sennheiser PC 5 Tērzēšana
no 17,60€

Logitech Zone 300
no 55,21€

JBL Quantum 910X
no 230,00€

EPOS IMPACT D 10 HS (1000577)
no 82,87€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Jabra Evolve 75 SE Link 380a UC Stereo | 7599-848-109 | 5706991026498 | ATJABVP00000551

259,95€
259,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jabra Evolve 75 SE Link 380a UC Stereo | 7599-848-109 | 5706991026498 | ATJABVP00000551

262,25€
262,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JABRA Evolve 75 SE Link 380a UC Stereo | 7599-848-109 | 5706991026498 | ATJABVP00000551

280,85€
280,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Saderīgs: | PC |
|---|---|
| Konstrukcija: | Aizvērts |
| Pārraides diapazons: | 20 Hz - 20 kHz |
| Skaņas spiediens: | 117 dB |
| Izmēri: | P188 mm x A61 mm x G214 mm |
|---|---|
| Svars: | 177 g |
| Mikrofona tips: | Galvas stīpas mikrofons |
|---|---|
| Mikrofona pārraides diapazons: | 100 Hz - 10 kHz |
| Bezvadu: | Jā |
|---|---|
| Darbības rādiuss: | 30 m |
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 4.2 |
| Skaļuma regulēšana: | Jā |
| Trokšņu slāpēšana: | Jā |
| Zvanu pieņemšanas un nolikšanas poga: | Jā |
| Akumulatora darbības laiks: | 18 h |
| Savienojumi: | USB-A |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jabra Evolve 75 SE UC Stereo (7599-848-109)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























