Ilustrācija var atšķirties
Jabra Evolve2 65 MS Mono + uzlādes stacija (26599-899-889)
Ražotājs: Jabra
Ilustrācija var atšķirties
- Austiņas ar mikrofonu
- Konstrukcija: Atvērts
- Mikrofona tips: Galvas stīpas mikrofons
- Savienojumi: USB-C
- Saderīgs: Apple, PC
- Pārraides diapazons: 20 Hz - 20 kHz
- Skaņas spiediens: 117 dB
- Mikrofona pārraides diapazons: 100 Hz - 8 kHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jabra Evolve2 65 MS Mono + uzlādes stacija (26599-899-889)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jabra
Populāri produkti

Jabra Evolve2 75 UC + Uzlādes stacija
no 292,30€

Razer Barracuda Pro
no 137,55€

Sennheiser PC 5 Tērzēšana
no 17,50€

Razer BlackShark V3 Pro
no 209,00€

Logitech G Astro A50 (Gen 5)
no 232,45€

Logitech Zone 300
no 57,48€

JBL Quantum 910X
no 230,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Jabra Evolve2 65 MS Mono Link380c - wireless over-ear headphones with stand, beige 26599-899-888

132,25€
137,24€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Jabra Sluchawki nauszne bezprzewodowe jabra evolve2 65 ms mono link380c, beige + stand 26599-899-888

192,29€
192,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Saderīgs: | Apple, PC |
|---|---|
| Konstrukcija: | Atvērts |
| Pārraides diapazons: | 20 Hz - 20 kHz |
| Skaņas spiediens: | 117 dB |
| Mikrofona tips: | Galvas stīpas mikrofons |
|---|---|
| Mikrofona pārraides diapazons: | 100 Hz - 8 kHz |
| Bezvadu: | Jā |
|---|---|
| Darbības rādiuss: | 30 m |
| Bluetooth: | Jā |
| Skaļuma regulēšana: | Jā |
| Trokšņu slāpēšana: | Jā |
| Kanāli: | 1-kanāls (Monobloks) |
| Akumulatora darbības laiks: | 37 h |
| Savienojumi: | USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jabra Evolve2 65 MS Mono + uzlādes stacija (26599-899-889)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























