Ilustrācija var atšķirties
Jabra Evolve2 65 MS Stereo + uzlādes stacija (26599-999-889)
Ražotājs: Jabra
Ilustrācija var atšķirties
- Austiņas ar mikrofonu
- Konstrukcija: Aizvērts
- Mikrofona tips: Galvas stīpas mikrofons
- Savienojumi: USB-C
- Saderīgs: Android, Apple, PC
- Pārraides diapazons: 20 Hz - 20 kHz
- Skaņas spiediens: 117 dB
- Mikrofona pārraides diapazons: 100 Hz - 8 kHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jabra Evolve2 65 MS Stereo + uzlādes stacija (26599-999-889)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jabra
Populāri produkti

Jabra Evolve2 75 UC + Uzlādes stacija
no 292,30€

Razer Barracuda Pro
no 137,55€

Sennheiser PC 5 Tērzēšana
no 17,50€

Razer BlackShark V3 Pro
no 209,00€

Logitech G Astro A50 (Gen 5)
no 232,45€

Logitech Zone 300
no 57,48€

JBL Quantum 910X
no 230,00€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Jabra Headset Evolve2 65 Stand Link380a MS Stereo Black | 26599-999-889 | 5706991022865

193,90€
193,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jabra Headset Evolve2 65 MS Duo, inkl. Link 380c & Ladestat. | 26599-999-889 | 5706991022865 | 85183000

199,45€
199,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jabra Headset Evolve2 65 Stand Link380a MS Stereo Black ( 26599 999 889 ) austiņas 26599-999-889

200,00€
200,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jabra Headset Evolve2 65 Stand Link380a MS Stereo Black 26599-999-889

200,98€
205,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Jabra Evovle2 65 Link380c MS Black austiņas 26599-999-889

203,38€
203,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jabra 26599-999-889 austiņas un brīvroku komplekts Bezvadu Birojs / zvanu centrs USB Veids-C Bluetooth Melns 26599-999-889

212,73€
212,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jabra Evolve2 65 Austiņas Bezvadu Birojs / zvanu centrs USB Veids-C Bluetooth Uzlādes statīvs Melns 26599-999-889

222,93€
222,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jabra 26599-999-889 austiņas un brīvroku komplekts Bezvadu Birojs / zvanu centrs USB Veids-C Bluetooth Melns | 26599-999-889 | 5706991022865

238,19€
238,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
JABRA Evolve2 65 Link380c MS Stereo Stnd 26599-999-889

238,80€
238,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GN NETCOM Jabra Evolve2 65 USB-C Black MS Chrg stand Stereo 26599-999-889

250,47€
250,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jabra Słuchawki evolve2 65 stand link380c ms stereo black 26599-999-889

272,74€
272,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Saderīgs: | Android, Apple, PC |
|---|---|
| Konstrukcija: | Aizvērts |
| Pārraides diapazons: | 20 Hz - 20 kHz |
| Skaņas spiediens: | 117 dB |
| Svars: | 176,40 g |
|---|
| Mikrofona tips: | Galvas stīpas mikrofons |
|---|---|
| Mikrofona pārraides diapazons: | 100 Hz - 8 kHz |
| Bezvadu: | Jā |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Izslēgts skaņa: | Jā |
| Skaļuma regulēšana: | Jā |
| Trokšņu slāpēšana: | Jā |
| Savienojumi: | USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jabra Evolve2 65 MS Stereo + uzlādes stacija (26599-999-889)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































