Ilustrācija var atšķirties
Jabra Evolve2 65 UC Mono + uzlādes stacija (26599-889-889)
Ražotājs: Jabra
Ilustrācija var atšķirties
- Austiņas ar mikrofonu
- Mikrofona tips: Galvas stīpas mikrofons
- Savienojumi: USB-C
- Saderīgs: Android, Apple, PC
- Pārraides diapazons: 20 Hz - 20 kHz
- Skaņas spiediens: 117 dB
- Mikrofona pārraides diapazons: 100 Hz - 8 kHz
- Bezvadu: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Jabra Evolve2 65 UC Mono + uzlādes stacija (26599-889-889)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jabra
Populāri produkti

Jabra Evolve2 75 UC + Uzlādes stacija
no 292,30€

Razer Barracuda Pro
no 137,55€

Sennheiser PC 5 Tērzēšana
no 17,50€

Razer BlackShark V3 Pro
no 209,00€

Logitech G Astro A50 (Gen 5)
no 232,45€

Logitech Zone 300
no 57,48€

JBL Quantum 910X
no 230,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Jabra Słuchawki nauszne bezprzewodowe jabra evolve2 65 uc mono link380c, black 26599-889-889

151,90€
151,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jabra Evolve2 65 UC Mono Link380c Wireless On-Ear Headphones, Black 26599-889-889*NA

175,27€
175,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Saderīgs: | Android, Apple, PC |
|---|---|
| Pārraides diapazons: | 20 Hz - 20 kHz |
| Skaņas spiediens: | 117 dB |
| Svars: | 99,20 g |
|---|
| Mikrofona tips: | Galvas stīpas mikrofons |
|---|---|
| Mikrofona pārraides diapazons: | 100 Hz - 8 kHz |
| Bezvadu: | Jā |
|---|---|
| Darbības rādiuss: | 30 m |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Izslēgts skaņa: | Jā |
| Skaļuma regulēšana: | Jā |
| Trokšņu slāpēšana: | Jā |
| Akumulatora darbības laiks: | 37 h |
| Savienojumi: | USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M
Jabra Evolve2 65 UC Mono + uzlādes stacija (26599-889-889)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























