Jacques Lemans Derby Automatic (1-1846.1A)
Ražotājs: Jacques Lemans
- Vīriešu automātiskais pulkstenis
- Materiāls Aproce: Āda
- Pulksteņa aizdare: Ērkšķu aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Jacques Lemans Derby Automatic (1-1846.1A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jacques Lemans
Populāri produkti

Jacques Lemans Liverpool 1-1775
no 392,89€

Jacques Lemans Hybromatic (1-2109D)
no 399,09€

Jacques Lemans Hybromatic 1-2222B
no 668,79€

Jacques Lemans Hybromatic (1-2131B)
no 287,89€

Lorus Automatik RL411BX9
no 172,19€

Citizen Promaster Automatik NY0040-17LE
no 298,89€

Orient Mako II
no 210,92€

Citizen Tsuyosa NJ0150-81L
no 379,09€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Jacques Lemans 1-1846.1A 1-1846.1A

254,10€
254,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jacques Lemans 1-1846.1A

299,00€
299,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Pulksteņa mehānisms: | Automātika |
|---|---|
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 42 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A12 mm |
| Svars: | 50 g |
| Materiāls Aproce: | Āda |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Ērkšķu aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Kalendārs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Jacques Lemans Derby Automatic (1-1846.1A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















