Ilustrācija var atšķirties
Jacques Lemans Sport (42-6.1A)
Ražotājs: Jacques Lemans
Ilustrācija var atšķirties
- Vīriešu hronogrāfs
- Materiāls Aproce: Āda
- Pulksteņa aizdare: Ērkšķu aizdare
- Displeja tips: Analogs
- Ciparnīca: Jā
- Stikls: Minerālstikls
- Pulksteņa materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Kronis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jacques Lemans Sport (42-6.1A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jacques Lemans
Populāri produkti

Jacques Lemans 1-2163B
no 165,69€

Tommy Hilfiger Mason (1791788)
no 205,09€

Citizen Promaster Sky (JY8078-01L)
no 599,00€

Armani AR11208
no 148,42€

Hugo Boss Associate (1513811)
no 315,60€

Zeppelin 100 Jahre Zeppelin 76802
no 274,99€

Citizen Promaster Sky (JY8078-52L)
no 679,55€

Casio G-Shock GW-M5610-1BER
no 101,53€

Tommy Hilfiger Baker (1710448)
no 95,23€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Jacques Lemans 42-6.1A

150,00€
150,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jacques Lemans 42-6.1A 42-6.1A

150,00€
150,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Īpašās funkcijas pulkstenis: | Apturēšanas funkcija |
|---|---|
| Darbināms ar baterijām: | Jā |
| Pulksteņa mehānisms: | Kvarca darbnīca |
| Ūdensizturīgs līdz: | 10 bar |
| Displeja tips: | Analogs |
|---|---|
| Ciparnīca: | Jā |
| Diametrs: | 42 mm |
|---|---|
| Izmēri: | A11 mm |
| Materiāls Aproce: | Āda |
|---|---|
| Stikls: | Minerālstikls |
| Pulksteņa materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
| Pulksteņa aizdare: | Ērkšķu aizdare |
|---|---|
| Kronis: | Jā |
| Lunete: | Jā |
| Kalendārs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jacques Lemans Sport (42-6.1A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Jacques Lemans
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Jana ApaviJana ZābakiJanomeJanome Sewing MachineJanome ŠujmašīnasJaudīgi datoriJaudīgs LukturisJauniešu VelosipēdiJBL austiņas ar vaduJBL Flip 1Deodorant SportSennheiser SportBarcelona SportRexona Men SportSennheiser CX SportFitness Sport ClubGolf 1 sportGolf Volkswagen SportGolf 7 SportGolf Sport VW






















