Ilustrācija var atšķirties
Joie Litetrax Pro
Ražotājs: Joie
Ilustrācija var atšķirties
- Buggy
- Vecuma piemērotība: 0 mēn.
- Ķermeņa svars: Līdz 22 kg
- Bremžu sistēma: ShoeSaver-bremze
- Josta integrēta: Jā
- Jostas veids: 5-punkta jostaiks
- Riteņu tips: Noņemami riteņi ar pagriežamiem un fiksējamiem priekšējiem riteņiem un caurduršanas izturīgām riepām
- Noņemams un mazgājams pārvalks: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Joie Litetrax Pro
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Joie
Populāri produkti

Joie Nitro LX
no 152,89€

Joie Litetrax
no 179,00€

Joie Brisk LX
no 154,29€

Joie Pact Pro
no 180,00€

Thule Urban Glide 3
no 644,99€

Kinderkraft Grande Plus
no 147,83€

Hauck Travel N Care
no 115,00€

Kinderkraft Nubi 2
no 177,75€

Cybex Beezy
no 290,00€

Lionelo Ingrid
no 149,99€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Joie Litetrax Pro Travel system pram 1 seat(s) Black 5056080615455 ( S2213BASHA000 ) bērnu ratiņi

200,00€
200,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Joie sport rati Litetrax Pro w/rc, pebble

219,00€
219,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Joie Litetrax Pro ratiņi Shale S2213BASHA000

222,10€
222,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Krāmkaste, bīdāma roktura kaste ar 2 dzērienu turētājiem, lietus pārsegs
| Automātiska salokāšanas fiksācija |
| Bremžu sistēma: | ShoeSaver-bremze |
|---|---|
| Josta integrēta: | Jā |
| Jostas veids: | 5-punkta jostaiks |
| Izmēri: | P58 cm x A104 cm x D93,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 10,40 kg |
| Vecuma piemērotība: | 0 mēn. |
|---|---|
| Ķermeņa svars: | Līdz 22 kg |
| Riteņu tips: | Noņemami riteņi ar pagriežamiem un fiksējamiem priekšējiem riteņiem un caurduršanas izturīgām riepām |
|---|---|
| Noņemams un mazgājams pārvalks: | Jā |
| Saliekams: | Jā |
| Regulēšanas iespējas: | Paplašināms pārsegs, augstuma regulējams jostas siksna, regulējama atzveltne un kāju balsts, pagriežams un noņemams rotaļu stienis |
| Pārbaudes numurs: | DIN EN 1888 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Joie Litetrax Pro
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















