Ilustrācija var atšķirties
Jung Pumpen U3KS (JP50000)
Ražotājs: Jung Pumpen
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Sūkņa tips: Drenāžas iegremdējamais sūknis
- Jauda: 320 W
- Tīkla spriegums: 230 V
- Maks. sūknēšanas augstums: 7 m
- Plūsmas ātrums: 6.500 l/h
- Maks. sūknēšanas temperatūra: 35°C
- Graudu izmērs: 5 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jung Pumpen U3KS (JP50000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jung Pumpen
Populāri produkti

Jung Pumpen U3KS (JP00206)
no 190,00€

Grundfos SCALA1 5-55
no 437,55€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 290,00€

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 350,00€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 144,35€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 280,00€

Gardena Comfort 4000/5E (1758-20)
no 411,00€

Grundfos JP5-54 (99458768)
no 292,82€

T.I.P. HWW 900/25 Plus (31300)
no 99,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
JUNG PUMPEN U3KS Tauchpumpe 230V WS. (JP50000)

266,46€
271,45€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Jauda: | 320 W |
|---|---|
| Tīkla spriegums: | 230 V |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 7 m |
| Plūsmas ātrums: | 6.500 l/h |
| Maks. sūknēšanas temperatūra: | 35°C |
| Graudu izmērs: | 5 mm |
| Piemērots šļūteņu izmēriem: | 32 mm (1 1/4") |
| Kabeļa garums: | 4 m |
| Svars: | 3,40 kg |
|---|
| Drenāžas iegremdējamais sūknis |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jung Pumpen U3KS (JP50000)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
















