Jura Giga 10 EA
Ražotājs: Jura
- Kafijas automāts
- Jauda: 2.300 W
- Tilpums litros: 2,60 l
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Ražotājs:
Jura
Populāri produkti

Philips Series 3300 EP3347
no 442,55€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 561,04€

Krups EVIDENCE EA89
no 420,00€

Melitta Purista sērija 300
no 323,43€

Delonghi Magnifica Evo ECAM290.81.TB
no 387,67€

Tchibo Esperto mini
no 214,84€

Nivona Nivo 9101
no 1 459,99€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 522,02€

Philips Series 2200 EP2220
no 230,20€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Coffee Machine Jura GIGA 10 Diamond Black (EB)

3 360,93€
3 360,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Programmējams ieslēgšanas laiks: | Jā |
|---|---|
| Programmējama izslēgšana: | Jā |
| Regulējams ūdens daudzums: | Jā |
| Augstumā regulējams kafijas izplūdes caurule: | Jā |
| Papildu nodalījums 2. maltajai kafijas šķirnei: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Tases apgaismojums: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Izmēri: | P32 cm x A41,50 cm x D49,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 16,70 kg |
| Tilpums litros: | 2,60 l |
|---|---|
| Iepriekšējas uzvārīšanas sistēma: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Temperatūra regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 560 g |
| Jauda: | 2.300 W |
|---|
Populāri produkti











