Jura J8 EA
Ražotājs: Jura
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.450 W
- Tilpums litros: 1,90 l
- Sūkņa spiediens: 15 bar
- Displejs: Jā
- Iebūvēts piena putotājs: Jā
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Integrētā tīrīšanas programma: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jura J8 EA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Jura
Populāri produkti

Philips 5400 Series EP5441
no 485,09€

Philips Series 2200 EP2220
no 223,35€

Delonghi Magnifica S ECAM 22.110
no 298,65€

Philips 5400 sērija EP5447/90
no 567,80€

Krups Arabica Picto EA8108
no 266,80€

Krups EVIDENCE EA89
no 390,00€

Philips Series 5500 EP5547/90
no 525,86€

Nivona Nivo 9101
no 1 459,99€

Bosch Serie 8 CTL7181B0
no 1 580,75€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Coffee machine Jura J8 Piano Black (EA) | 15457 | 7610917154579 | AGDJUREXP0011

1 549,10€
1 549,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Coffee machine Jura J8 Piano Black (EA) | 15457 | 7610917154579 | AGDJUREXP0011

1 553,70€
1 553,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kafijas automāts Jura J8 Piano Black (EA) | 15457 | 7610917154579 | AGDJUREXP0011

1 584,35€
1 584,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Coffee machine Jura J8 Piano Black (EA) | 15457 | 7610917154579 | AGDJUREXP0011

1 649,31€
1 649,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Jura J8, Juodas

1 662,60€
1 662,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Coffee machine Jura J8 Piano Black (EA) 3E209867CB0BA2C78B76F4053CCBB7EDC8E37880

1 702,72€
1 702,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Coffee machine Jura J8 Piano Black (EA) 15457

2 240,83€
2 243,33€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Elektroniskā programmas vadība: | Jā |
|---|---|
| Programmējama izslēgšana: | Jā |
| Regulējams kafijas daudzums: | Jā |
| Karstā ūdens/tvaika sprausla: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Piena tvertne: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Tases apgaismojums: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Integrētā tīrīšanas programma: | Jā |
| Integrētā skalošanas programma: | Jā |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Bluetooth: | Jā |
| Kontrollindikators: | Veikt kopšanas programmas |
| Izmēri: | P31,80 cm x A34,80 cm x D44,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 10,30 kg |
| Tilpums litros: | 1,90 l |
|---|---|
| Dubultā tasītes pagatavošana: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 15 bar |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Maluma pakāpe regulējama: | Jā |
| Temperatūra regulējama: | Jā |
| Tilpums (kafijas pupiņu tvertne): | 280 g |
| Jauda: | 1.450 W |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Jura J8 EA
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

















