Ilustrācija var atšķirties
KRK Systems Classic 5
Ražotājs: KRK Systems
Ilustrācija var atšķirties
- Skaļrunis
- Skaļruņu veids: Studijas skaļruņi
- Skaļruņa princips: 2-ceļi
- Pārraides diapazons: 46 Hz - 34,5 kHz
- Nominālā slodze: kopā 50 W
- Skaņas spiediens: 101 dB
- Zemfrekvences skaļrunis: 1 x 5''
- Augsto toņu šasija: 1 x 1''
Cenas vēsture
1M 3M6M
KRK Systems Classic 5
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
KRK Systems
Populāri produkti

KRK Systems V6 S4
no 575,45€

Klipsch RP-6000F
no 699,00€

Bose Virtual Invisible
no 319,99€

Samsung SWA-9500S
no 174,99€

Klipsch RP-8000F
no 849,00€

Yamaha NS-777
no 429,00€

Sony SA-RS5
no 520,30€

Denon SC-N10
no 97,89€

Wavemaster BASE
no 96,00€

Yamaha HS 7
no 255,20€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
KRK Classic 5 Monitor Pack RKRK029 32838
Tuvās darbības lauka studijas lietojumprogrammām
5" Stikla-amīda šķiedras zemfrekvenču skaļruņa
1" Mīksto kupolu skaļrunis
50 W klases AB pastiprinātājs ar divkāršu pastiprinājumu
XLR, 1/4" un RCA ieejas ligzdas
Skaļuma, LF un HF regulatori
Iebūvēts ierobežotājs
Komplektā ietilpst XLR kabeļi un izolācijas spilventiņi

299,45€
299,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Savienojumi: | Audio ieeja (6,3 mm), Audio ieeja (Cinch), XLR |
|---|
| Izmēri: | P226 mm x D332 mm x A290 mm |
|---|---|
| Svars: | 5,9 kg |
| Nominālā slodze: | kopā 50 W |
|---|---|
| Skaņas spiediens: | 101 dB |
| Pārraides diapazons: | 46 Hz - 34,5 kHz |
| Zemfrekvences skaļrunis: | 1 x 5'' |
| Augsto toņu šasija: | 1 x 1'' |
| 2-ceļi |
| Studijas skaļruņi |
Cenas vēsture
1M 3M6M
KRK Systems Classic 5
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no KRK Systems
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Krono Original LaminātsKronospan OSB 4Kronšteini TelevizoriemKrosa ApaviKrosa ĶivereKrosa Ķiveres BērniemKroņurbis BetonamKrāsa Kokam ĀrdarbiemKrāsns tīrīšanas līdzekļikulinārijaK2 SystemsDuplo ClassicClassic VelosipēdiRuukki ClassicAbba ClassicLEGO duplo classicLEGO classic 10713Russell Hobbs ClassicGalaxy Watch6 ClassicPlaystation 5 Ps5












