Ilustrācija var atšķirties
Kärcher BP 3 Dārzs
Ražotājs: Kärcher
Ilustrācija var atšķirties
- Dārza sūknis
- Jauda: 800 W
- Sūknēšanas spiediens: 4 bar
- Maks. sūknēšanas augstums: 40 m
- Plūsmas ātrums: 3.500 l/h
- Maks. sūknēšanas temperatūra: 35°C
- Slēdža veids: Kāju slēdzis
- Izmēri: P21 cm x A23 cm x D35 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kärcher BP 3 Dārzs
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kärcher
Populāri produkti

Jung Pumpen U3KS (JP50000)
no 266,46€

Grundfos SCALA1 5-55
no 437,55€

Metabo HWW 4500/25 Inox
no 290,00€

Gardena 5000/5E LCD (1759-20)
no 350,00€

Metabo P 4500 Inox (600965000)
no 144,35€

Metabo HWW 6000/25 Inox (60097500)
no 280,00€

Gardena Comfort 4000/5E (1758-20)
no 411,00€

Jung Pumpen U3KS (JP00206)
no 190,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ūdens sūknis KARCHER BP 3 Garden

155,99€
155,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 800 W |
|---|---|
| Sūknēšanas spiediens: | 4 bar |
| Maks. sūknēšanas augstums: | 40 m |
| Plūsmas ātrums: | 3.500 l/h |
| Maks. sūknēšanas temperatūra: | 35°C |
| Slēdža veids: | Kāju slēdzis |
| Izmēri: | P21 cm x A23 cm x D35 cm |
|---|---|
| Svars: | 8,30 kg |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kärcher BP 3 Dārzs
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















