Ilustrācija var atšķirties
Kärcher BR 30/4 C Bp (1.783-234.0)
Ražotājs: Kärcher
Ilustrācija var atšķirties
- Mitrās sausās tīrīšanas putekļsūcējs
- Jauda: 550 W
- Šķidruma savākšanas tilpums: 4 l
- Papildu sprauslas: Veltņa birste
- Nominālais spriegums: 36 V
- Ūdens tvertne: 4 l
- Maks. vakuums: 120 mbar
- Sūkšanas jauda šķidrumam: 1 l/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kärcher BR 30/4 C Bp (1.783-234.0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kärcher
Populāri produkti

Kärcher Puzzi 8/1 (1.100-240.0)
no 451,20€

Tineco Floor One S7 Pro
no 636,13€

Tineco Floor One S9 Artist
no 509,65€

Mova M50 Ultra
no 420,06€

Dyson V15s Detect Submarine
no 609,83€

Dreame H14 Pro
no 358,04€

Dyson V16 Virzuļa Dzīvnieku Zemūdene
no 788,46€

Dyson Clean+Wash higiēna
no 492,75€

Dreame H15 Pro
no 347,91€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
KARCHER Kärcher BR 30/4 C Bp Stand-on-Scheuersaugmaschine akkubetrieben 1 St. 1.783-234.0

1 975,86€
1 980,85€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P34,50 cm x A116,20 cm x D36,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 13 kg |
| Jauda: | 550 W |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 36 V |
| Šķidruma savākšanas tilpums: | 4 l |
| Ūdens tvertne: | 4 l |
| Maks. vakuums: | 120 mbar |
| Sūkšanas jauda šķidrumam: | 1 l/min |
| Gaisa daudzums: | 23 l/s |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Skaņas spiediens: | 72,40 dB |
| Papildu sprauslas: | Veltņa birste |
| Riteņi integrēti: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kärcher BR 30/4 C Bp (1.783-234.0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















