Ilustrācija var atšķirties
Kärcher BVL 5/1 BP (1.394-274.0)
Ražotājs: Kärcher
Ilustrācija var atšķirties
- Savākšanas tilpums: 5 l
- Papildu sprauslas: Kombinētā sprausla, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Akumulatora darbības laiks: Maks. apm. 64 min
- Uzlādes laiks: 68 min
- Jauda: 500 W
- Strāvas padeve: Akumulators
- Nominālais spriegums: 36 V
- Tīrīšanas platība: 200 m²
Ražotājs:
Kärcher
Populāri produkti

Kärcher CVH 3 Plus (1.198-350.0)
no 74,00€

Kärcher CVH 2 (1.198-330.0)
no 43,34€

Dyson Car+Boat (586120-01)
no 277,07€

Shark WV270EU
no 103,15€

Makita DVC750LZX1
no 145,25€

Severin HV 7146
no 53,78€

Xiaomi Mi putekļu sūcējs Mini
no 56,48€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
KARCHER Kärcher 1.394-274.0 BVL 5/1 BP Hochdruckreiniger Mod.2022

710,29€
715,28€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P32 cm x A51 cm x D22 cm |
|---|---|
| Svars: | 5 kg |
| Jauda: | 500 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 5 l |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 36 V |
| Papildu sprauslas: | Kombinētā sprausla, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Tīrīšanas platība: | 200 m² |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 64 min |
| Akumulatora kapacitāte: | 7,50 Ah |
| Uzlādes laiks: | 68 min |
| Darbības troksnis: | 65 dB |
Populāri produkti























