Ilustrācija var atšķirties
Kärcher WD 5 S V-25/5/22 (1.628-350.0)
Ražotājs: Kärcher
Ilustrācija var atšķirties
- Mitrās sausās tīrīšanas putekļsūcējs
- Jauda: 1 100 W
- Savākšanas tilpums: 25 l
- Strāvas padeve: Tīkla darbība
- Papildu sprauslas: Šaurā sprausla
- Nominālais spriegums: 240 V
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Manuāls
- Filtrēšanas sistēma: Flīsa filtra maisiņš
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kärcher WD 5 S V-25/5/22 (1.628-350.0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kärcher
Populāri produkti

Kärcher Puzzi 8/1 (1.100-240.0)
no 448,50€

Tineco Floor One S7 Pro
no 600,00€

Tineco Floor One S9 Artist
no 509,65€

Dyson V15s Detect Submarine
no 609,83€

Dreame H14 Pro
no 358,04€

Mova M50 Ultra
no 327,00€

Dyson WashG1
no 363,08€

Dyson Clean+Wash higiēna
no 445,30€

Roborock F25 RT
no 199,90€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Karcher Kärcher WD 5 S V-25/5/22 Stainless steel, Black, Yellow 25 L 1100 W | 1.628-350.0 | 4054278661889

158,85€
158,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karcher Kärcher WD 5 S V-25/5/22 Stainless steel, Black, Yellow 25 L 1100 W 1.628-350.0

161,01€
161,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karcher WD 5 S V-25/5/22 EU WD 5 Multi Purpose Vacuum New 2022 01.2022 ( 1.628 350.0 4054278661889 ) Putekļu sūcējs 1.628-350.0

170,00€
170,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs Karcher WD 5 S V-25/5/22 (1.628-350.0) | 1.628-350.0 | 4054278661889

177,00€
177,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KARCHER Kärcher WD 5 S V-25/5/22 Stainless steel, Black, Yellow 25 L 1100 W 1.628-350.0

178,28€
183,27€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Celtniecības Putekļu Sūcējs Karcher WD 5 S V-25/5/22 Yellow/Black/Gray (1.628-350.0)

179,98€
179,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karcher (1.628-350&KAR) Putekļu sūcējs sausai un slapjai sūkšanai WD 5 Premium, Kärcher 1.628-350 | STK_1-628-350_KAR | 4054278661889

188,92€
188,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kärcher ūdens un putekļu sūcējs WD 5 S V-25/5/22 1.628-350.0
194,18€
194,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KARCHER 1.628-350.0 PUTEKĻSŪCĒJS SLAPJAI UN SAUSAI UZKOPŠANAI WD 5 25L S 2,2M 6M *EU | 1.628-350.0 | 4054278661889

197,23€
197,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs Aspirators ūdens un putekļiem KARCHER WD 5 S V-25/5/22 - Nerūsējošā tērauda tvertne 25 L - 1100W (Gaisa pūtēja funkcija)

205,00€
205,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs WD 5 S V-25/5/22 *EU Karcher

214,99€
214,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P38,2 cm x A64,6 cm x D41,8 cm |
|---|---|
| Svars: | 8,6 kg |
| Jauda: | 1 100 W |
|---|---|
| Nominālais spriegums: | 240 V |
| Savākšanas tilpums: | 25 l |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Manuāls |
| Strāvas padeve: | Tīkla darbība |
| Filtrēšanas sistēma: | Flīsa filtra maisiņš |
| Papildu sprauslas: | Šaurā sprausla |
| Pūšanas funkcija: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 7,2 m |
| Riteņi integrēti: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kärcher WD 5 S V-25/5/22 (1.628-350.0)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Kärcher
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Kérastase Matu Kopšanas LīdzekļiKā Uzlabot PotenciKādas bezvadu austiņasKādi Ir Labākie LedusskapjiKādu Akumulatora Lādētāju IzvēlētiesKādu LedusskapiKādu Veļas Mašīnu IzvēlētiesKāpnes Ar PlatformuKūpinātavas Termometrs5 Wd 40Kärcher tvaikaKärcher mazgāšanas līdzekļiKärcher Tvaika GludeklisSena 5STineco S 5WD NAS disksWD NAS HDDDell WD19Dell WD15































