Kenwood Chef Patissier XL KWL90.004SI
Ražotājs: Kenwood Ltd.
- Virtuves kombains
- Jauda: 1 400 W
- Bļodas ietilpība: 5 l
- Maks. mīklas apstrāde: 4 kg
- Ātruma līmeņi: 13
- Tilpums litros: 7 l
- Ātruma kontrole: Automātiski, Manuāls
- Displejs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood Chef Patissier XL KWL90.004SI
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kenwood Ltd.
Populāri produkti

KitchenAid 5K45SSEOB
no 340,05€

KitchenAid 5KSM125EER
no 397,55€

Bosch Serie 2 MUMS2AW01
no 106,03€

Bosch Serie 4 MUM58200
no 170,25€

KitchenAid 5KSM125EOB
no 405,00€

Severin KM 3898
no 175,36€

Bosch MUM59S81DE
no 317,50€

Bosch MUM58 20
no 235,00€

Philips Series 7000 HR7962/01
no 258,38€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kenwood KWL90.004SI food processor 1400 W 7 L Silver Built-in scales

639,68€
644,67€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lētākā Kopējā Cena
Kenwood KWL90.004SI food processor 1400 W 7 L Silver Built-in scales ( KWL90.004SI 0W20011359 0W20011359 KWL90.004SI 5011423206097 ) Virtuves kombains

640,00€
640,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood KWL90.004SI Titanium Chef Patissier XL Küchenmasch | 0W20011359 | 5011423206097

642,60€
642,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood KWL90.004SI food processor 1400 W 7 L Silver Built-in scales | KWL90.004SI | 5011423206097

660,35€
660,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood KWL90.004SI mikseris

681,44€
681,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood KWL90.004SI

744,86€
744,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood KWL 90.004 SI Titanium Chef Patissier XL KWL90.004SI

766,95€
766,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood KWL 90.004 SI Titanium Chef Patissier XL 5011423206097 (5011423206097) ( JOINEDIT89090725 )

780,00€
780,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood KWL90.004SI food processor 1400 W 7 L Silver Built-in scales | 0W20011359 | 5011423206097

790,98€
790,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood KWL90.004SI Titanium Chef Patissier XL 1400W 7L Silver Built-in scales KWL90.004SI

798,30€
798,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| Taimeris: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Izmēri: | P39,5 cm x A38,5 cm x D20 cm |
|---|
| Tilpums litros: | 7 l |
|---|---|
| Bļodas ietilpība: | 5 l |
| Maks. mīklas apstrāde: | 4 kg |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
|---|
| Standarta piederumi: | Mīklas āķis, Putotājs, Šļakatu aizsargs, Špakteļlāpstiņa |
|---|
| Jauda: | 1 400 W |
|---|
| Ātruma līmeņi: | 13 |
|---|---|
| Ātruma kontrole: | Automātiski, Manuāls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood Chef Patissier XL KWL90.004SI
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























