Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI
Ražotājs: Kenwood Ltd.
- Virtuves kombains
- Jauda: 1.500 W
- Bļodas ietilpība: 6,70 l
- Maks. mīklas apstrāde: 4 kg
- Ātruma līmeņi: 3
- Ātruma kontrole: Manuāls
- Displejs: Jā
- Taimeris: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kenwood Ltd.
Populāri produkti

KitchenAid 5K45SSEOB
no 340,05€

KitchenAid 5KSM125EER
no 396,90€

Bosch Serie 2 MUMS2AW01
no 106,03€

Bosch Serie 4 MUM58200
no 170,25€

KitchenAid 5KSM125EOB
no 405,00€

Severin KM 3898
no 175,36€

Bosch MUM59S81DE
no 317,50€

Bosch MUM58 20
no 235,00€

Philips Series 7000 HR7962/01
no 258,38€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kenwood KCL95.424SI Cooking Chef XL Mikseris KCL95.424SI

1 540,00€
1 540,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KENWOOD Cooking Chef XL KCL95.424SI

2 000,00€
2 000,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| Taimeris: | Jā |
| Gatavošanas funkcija: | Jā |
| Ledus sasmalcināšanas funkcija: | Nē |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Izmēri: | P41,30 cm x A37,80 cm x D33,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 10,40 kg |
| Bļodas ietilpība: | 6,70 l |
|---|---|
| Maks. mīklas apstrāde: | 4 kg |
| Materiāls: | Metāls, Nerūsējošais tērauds |
|---|
| Standarta piederumi: | Bļoda, Mīklas āķis, Miksera uzgalis, Putotājs, Putotājs, Šļakatu aizsargs, Špakteļlāpstiņa |
|---|
| Jauda: | 1.500 W |
|---|
| Ātruma līmeņi: | 3 |
|---|---|
| Ātruma kontrole: | Manuāls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood Cooking Chef XL KCL95.424SI
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
















