Kenwood HDP106WG
Ražotājs: Kenwood Ltd.
- Rokas blenderis
- Jauda: 600 W
- Ātruma līmeņi: 1
- Ātruma kontrole: Manuāls
- Tilpums (konteiners): 500 ml
- Noņemams maisīšanas kāts: Jā
- Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: Jā
- Materiāls: Nerūsējošais tērauds, Plastmasa
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood HDP106WG
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kenwood Ltd.
Populāri produkti

Ninja Foodi 3-in-1 CI100EU
no 99,99€

Braun MultiQuick 9 MQ 9187XLI
no 128,00€

Braun MultiQuick 9 MQ 9147X
no 101,20€

Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI
no 148,75€

WMF Kult X rokas blenderis
no 42,70€

WMF Stabmixer-Set Kult X
no 79,00€

UNOLD ESGE M122 de Luxe
no 140,40€

KitchenAid 5KHBV83EER
no 130,60€

Braun MultiQuick 5 Pro MQ 55254 M
no 60,00€

UNOLD M160G Gourmet (90610)
no 189,76€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kenwood Elektro Stabmixer, Edelstahlfuß, 700 Watt Leistung, Geschwindigkeitsstufen: 1, Turbostufe, M (0W22110025)

51,36€
56,35€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P6,90 cm x A36,80 cm x D7,10 cm |
|---|---|
| Svars: | 750 g |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
|---|
| Jauda: | 600 W |
|---|---|
| Ātruma līmeņi: | 1 |
| Ātruma kontrole: | Manuāls |
| Tilpums (konteiners): | 500 ml |
|---|---|
| Noņemams maisīšanas kāts: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood HDP106WG
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















