Kenwood kHealthy Fry TWIN Air Fryer HFM20.000MB
Ražotājs: Kenwood Ltd.
- Karstā gaisa fritieris
- Jauda: 1 700 W
- Tvertnes ietilpība litros: 8 l
- Temperatūras izvēle: Termostats
- Siltumizolēts rokturis: Jā
- Programmas: 8x
- Karstais gaiss: Jā
- Cepšanas funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood kHealthy Fry TWIN Air Fryer HFM20.000MB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kenwood Ltd.
Populāri produkti

Ninja Foodi MAX Dual Zone AF400EU
no 115,00€

Ninja Crispi FN101EU
no 115,25€

Cosori TurboBlaze 6 Litri
no 113,05€

Ninja Double Stack XL SL400EU
no 154,31€

Cosori Turbo Tower Pro Smart
no 255,14€

Ninja Max Pro 6,2 L AF180EU
no 98,47€

Ninja Foodi Dual Zone AF300EU
no 138,70€

Cosori DualBlaze TwinFry CAF-TF101S-AEUR
no 182,80€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Kenwood HFM20.000MB fryer Double 8 L Stand-alone 1700 W Hot air fryer Black 00C462400KEDE

73,93€
73,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood HFM20.000MB fryer Double 8 L Stand-alone 1700 W Hot air fryer Black

77,23€
82,22€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Kenwood HFM20.000MB dubultā 8 L brīvi stāvoša karstā gaisa fritieris 1700 W Black | HFM20.000MB | 5011423009971 | 159575

83,50€
83,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood HFM20.000MB Karstā Gaisa katls Dubults 8L 1700W ( HFM20.000MB 00C462400KEDE ) Tvaika katls

84,00€
84,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood Frytkownica beztłuszczowa Kenwood kHealthy Fry Twin HFM20.000MB

89,13€
89,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood HFM20.000MB fryer Double 8 L Stand-alone 1700 W Hot air fryer Black | HFM20.000MB | 5011423009971

89,15€
89,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood Airfryer HFM20 000MB Kenwood000MB Kenwood 000MB kHealthy Twin 2x4L black silver (HFM20.000MB) 5011423009971 (5011423009971) ( JOINEDIT88776440 )

95,00€
95,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood HFM20.000MB

96,59€
96,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood HFM20.000MB Karstā Gaisa katls Dubults 8L 1700W | 00C462400KEDE | 5011423009971 | WLONONWCROLW7

97,55€
97,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood HFM20.000MB Karstā Gaisa katls Dubults 8L 1700W HFM20.000MB

98,70€
98,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Frytkownica beztuszczowa Kenwood kHealthy Fry Twin HFM20.000MB HFM20.000MB

100,62€
100,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood HFM20 000MB

125,00€
125,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Žāvēšanas funkcija, dubultās gatavošanas funkcija, sinhronizācijas funkcija, sildīšanas funkcija, 2 Max-Crisp ievietošanas plāksnes
| Programmas: | 8x |
|---|---|
| Karstais gaiss: | Jā |
| Cepšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Temperatūras izvēle: | Termostats |
| Temperatūras izvēle: | 35°C - 200°C |
| Pretpiedeguma pārklājums: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Svars: | 7,57 kg |
|---|
| Tvertnes ietilpība litros: | 8 l |
|---|
| Jauda: | 1 700 W |
|---|
| Siltumizolēts rokturis: | Jā |
|---|---|
| Siltumizolēts korpuss: | Jā |
| Displejs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood kHealthy Fry TWIN Air Fryer HFM20.000MB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti































