Kenwood KMX760BC
Ražotājs: Kenwood Ltd.
- Virtuves kombains
- Jauda: 1.000 W
- Bļodas ietilpība: 5 l
- Maks. mīklas apstrāde: 2,50 kg
- Ātruma līmeņi: 6
- Ātruma kontrole: Bezpakāpju, Manuāls
- Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: Jā
- Standarta piederumi: Mīklas āķis, Putotājs, Šļakatu aizsargs
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood KMX760BC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kenwood Ltd.
Populāri produkti

KitchenAid 5K45SSEOB
no 340,05€

KitchenAid 5KSM125EER
no 397,35€

Bosch Serie 2 MUMS2AW01
no 106,03€

Bosch Serie 4 MUM58200
no 170,25€

KitchenAid 5KSM125EOB
no 405,00€

Severin KM 3898
no 175,36€

Bosch MUM59S81DE
no 317,50€

Bosch MUM58 20
no 235,00€

Philips Series 7000 HR7962/01
no 258,38€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Kenwood kMix Küchenmaschine KMX760BC metallic (silber/schwarz 1.000 Watt) 0W20011396 (5011423203171) ( JOINEDIT87337739 )

330,00€
330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KENWOOD kMix Küchenmaschine KMX760BC metallic (silber/schwarz, 1.000 Watt) 0W20011396

338,80€
343,79€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Kenwood kMix Küchenmaschine KMX760BC metallic (silber/Black, 1.000 Watt) | 0W20011396 | 5011423203171

376,30€
376,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood kMix food processor KMX760BC metallic silver/black, 1000 watts 0W20011396

435,20€
435,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
|---|
| Izmēri: | P24 cm x A38,50 cm x D35,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 9,10 kg |
| Bļodas ietilpība: | 5 l |
|---|---|
| Maks. mīklas apstrāde: | 2,50 kg |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
|---|
| Standarta piederumi: | Mīklas āķis, Putotājs, Šļakatu aizsargs |
|---|
| Jauda: | 1.000 W |
|---|
| Ātruma līmeņi: | 6 |
|---|---|
| Ātruma kontrole: | Bezpakāpju, Manuāls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood KMX760BC
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























