Kenwood KVC85.124SI
Ražotājs: Kenwood Ltd.
- Virtuves kombains
- Jauda: 1 200 W
- Bļodas ietilpība: 5 l
- Maks. mīklas apstrāde: 2,5 kg
- Ātruma kontrole: Bezpakāpju
- Displejs: Jā
- Taimeris: Jā
- Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood KVC85.124SI
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Kenwood Ltd.
Populāri produkti

KitchenAid 5K45SSEOB
no 340,05€

KitchenAid 5KSM125EER
no 396,50€

Bosch Serie 2 MUMS2AW01
no 106,03€

Bosch Serie 4 MUM58200
no 170,25€

KitchenAid 5KSM125EOB
no 412,68€

Severin KM 3898
no 175,36€

Bosch MUM59S81DE
no 317,50€

Bosch MUM58 20
no 235,00€

Philips Series 7000 HR7962/01
no 258,38€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kenwood Titanium Chef Baker KVC85.124SI food processor ( KVC85.124SI 0W20011382 0W20011382 KVC85.124SI ) Virtuves kombains

410,00€
410,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KENWOOD Titanium Chef Baker Küchenmaschine KVC85.124SI (silber, 1.200 Watt, integrierte Waage, Timer, Patisserie-Set, Mixaufsatz)

424,72€
429,71€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Kenwood KVC85.124SI virtuves kombains

437,99€
437,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood Titanium Chef Baker Küchenmaschine KVC85.124SI (silber, 1.200 Watt, integrierte Waage, Timer, Patisserie-Set, Mixaufsatz) | 0W20011382 | 5011423002323

472,10€
472,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Kenwood Titanium Chef Baker KVC85.124SI, food processor KVC85.124SI

530,00€
530,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KENWOOD Titanium Chef Baker Küchenmaschine KVC85.124SI (silber, 1.200 Watt, integrierte Waage, Timer, Patisserie-Set, Mixaufsatz) | 0W20011382 | 5011423002323

555,03€
555,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
KENWOOD KVC85.124.SI - Robotu pātissier Titanium Chef Baker - 2 nerūsējošā tērauda trauki 3,5L un 5L - Iebūvēts svars 6kg - Blenderis 1,8L -

573,00€
573,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| Taimeris: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Izmēri: | P22,5 cm x A31,5 cm x D39,5 cm |
|---|---|
| Svars: | 9,5 kg |
| Bļodas ietilpība: | 5 l |
|---|---|
| Maks. mīklas apstrāde: | 2,5 kg |
| Materiāls: | Metāls, Nerūsējošais tērauds |
|---|
| Standarta piederumi: | Bļoda, Mīklas āķis, Miksera uzgalis, Putotājs, Šļakatu aizsargs, Špakteļlāpstiņa |
|---|
| Jauda: | 1 200 W |
|---|
| Ātruma kontrole: | Bezpakāpju |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Kenwood KVC85.124SI
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























