König & Meyer 210/9
Ilustrācija var atšķirties

König & Meyer 210/9

Ražotājs: König & Meyer
König & Meyer 210/9
Ilustrācija var atšķirties
no 70,00€1 PiedāvājumsRažotājs: König & Meyer
  • Mikrofona statīvs
  • Augstuma regulējams: 90 cm - 160,5 cm
  • 3 kājas
  • Svars: 3,2 kg
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
König & Meyer 210/9
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
Ražotājs:
König & Meyer

Populāri produkti

Rode PSA1+
Rode PSA1+
no 99,39€
Shure GLXD16+
Shure GLXD16+
no 560,77€
Rode VXLR Pro
Rode VXLR Pro
no 44,99€
Rode PSA1
Rode PSA1
no 78,27€
Rode SC11
Rode SC11
no 17,62€

1 Piedāvājums

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
Konig & Meyer Statīvs mikrofonam K&M 210/9 melns
prodImage
70,00€
70,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Izmēri
Svars:3,2 kg
Papildu informācija
Augstuma regulējams: 90 cm - 160,5 cm
3 kājas

Cenas vēsture

1M 3M6M
König & Meyer 210/9
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no König & Meyer

König & Meyer 107
no 59,00€
König & Meyer 1074 Salīdzināt cenas
König & Meyer 17581
no 19,60€
König & Meyer 175813 Salīdzināt cenas
König & Meyer 18962
no 39,00€
König & Meyer 189622 Salīdzināt cenas
König & Meyer 30910
no 19,90€
König & Meyer 309101 Salīdzināt cenas
König & Meyer 17595
no 22,50€
König & Meyer 175951 Salīdzināt cenas
König & Meyer 30920
no 20,90€
König & Meyer 309201 Salīdzināt cenas
König & Meyer Notenpults 10065
no 56,00€
König & Meyer Notenpults 100651 Salīdzināt cenas
König & Meyer 224
no 22,00€
König & Meyer 2241 Salīdzināt cenas
König & Meyer 16250
no 14,60€
König & Meyer 162502 Salīdzināt cenas
König & Meyer 14640
no 16,50€
König & Meyer 146401 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

König & Meyer 23840
König & Meyer 23840
no 66,00€
Uz cenu salīdzinājumu
8 Piedāvājumi
Aston Swift
Aston Swift
no 62,00€
Uz cenu salīdzinājumu
7 Piedāvājumi
Kensington A1020 šarnīra roka ar galda stiprinājumu (K87652WW)
Kensington A1020 šarnīra roka ar galda stiprinājumu (K87652WW)
no 86,25€
Uz cenu salīdzinājumu
13 Piedāvājumi
Rode SM2
Rode SM2
no 59,50€
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
Sennheiser MZW 4032
Sennheiser MZW 4032
no 57,95€
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
Rode SM3-R
Rode SM3-R
no 59,45€
Uz cenu salīdzinājumu
4 Piedāvājumi
König & Meyer 26085
König & Meyer 26085
no 59,00€
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
Midas DP48MB
Midas DP48MB
no 72,82€
Uz cenu salīdzinājumu
4 Piedāvājumi
König & Meyer Mikrofona statīvs 210/2
König & Meyer Mikrofona statīvs 210/2
no 59,00€
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
König & Meyer 252
König & Meyer 252
no 82,00€
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel