Ilustrācija var atšķirties
Krause Dopplo 2x3
Ražotājs: Krause
Ilustrācija var atšķirties
- Kāpnes
- Vadītāja veids: Statīva kāpnes
- Vadītāja īpašības: Neslīdošs, Stiprinājuma siksnas
- Pakāpienu skaits: 6
- Dīgstu izkārtojums: 2x3
- Materiāls: Alumīnijs
- Maks. darba augstums: 2,45 m
- Izmēri: A45 cm x G75 mm
Cenas vēsture
1M 3M
Krause Dopplo 2x3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Krause
Populāri produkti

Hailo ProfiLOT 2 x 9 + 1 x 8 Pakāpieni
no 338,75€

Hailo ProfiLOT 3 x 12 Pakāpieni
no 404,80€

Hailo L60 EasyClix 7 pakāpieni
no 98,25€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Krause Dopplo Drabina wolnostojca dwustronna aluminiowa 3 stopniowa (120397) 120397

70,99€
70,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maks. darba augstums: | 2,45 m |
|---|---|
| Izmēri: | A45 cm x G75 mm |
| Svars: | 2,40 kg |
| Materiāls: | Alumīnijs |
|---|
| Vadītāja veids: | Statīva kāpnes |
|---|---|
| Vadītāja īpašības: | Neslīdošs, Stiprinājuma siksnas |
| Pakāpienu skaits: | 6 |
| Dīgstu izkārtojums: | 2x3 |
Cenas vēsture
1M 3M
Krause Dopplo 2x3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























