Krups New CitiZ & Milk XN7615
Ražotājs: Krups
- Kapsulu kafijas automāts
- Jauda: 1.260 W
- Tilpums litros: 1 l
- Displejs: Nē
- Iebūvēts piena putotājs: Nē
- Sūkņa spiediens: 19 bar
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Noņemams ūdens tvertne: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Krups New CitiZ & Milk XN7615
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Krups
Populāri produkti

Krups Inissia
no 70,10€

Sage The Creatista Pro
no 763,45€

Delonghi Citiz EN167
no 102,90€

Bosch Tassimo Finesse
no 41,00€

Delonghi Essenza Mini EN85
no 71,00€

Illy E.S.E. Pad-kafijas automāts
no 130,00€

Delonghi Citiz & Milk EN 267
no 156,69€

Lavazza a Modo Mio Jolie Evo
no 54,90€

Delonghi Gran Lattissima EN640.W
no 272,96€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Krups Nespresso Citiz & Milk Red XN7615

309,84€
314,83€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | A34,30 cm x P26,70 cm x D38,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 4 kg |
| Jauda: | 1.260 W |
|---|---|
| Tilpums litros: | 1 l |
| Sūkņa spiediens: | 19 bar |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Displejs: | Nē |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Krups New CitiZ & Milk XN7615
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














