Krups XN 7415
Ražotājs: Krups
- Kapsulu kafijas automāts
- Jauda: 1.260 W
- Tilpums litros: 1 l
- Displejs: Nē
- Iebūvēts piena putotājs: Nē
- Elektroniski programmējams tasītes uzpildes daudzums: Jā
- Sūkņa spiediens: 19 bar
- Kafijas kapsulu skaits: 1
Cenas vēsture
1M 3M6M
Krups XN 7415
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Krups
Populāri produkti

Sage The Creatista Pro
no 780,91€

Delonghi Inissia EN 80
no 67,95€

Bosch Tassimo Finesse
no 33,00€

Delonghi Citiz EN167
no 105,45€

Delonghi Citiz & Milk EN 267
no 156,69€

Illy E.S.E. Pad-kafijas automāts
no 120,00€

Lavazza a Modo Mio Jolie Evo
no 74,54€

Delonghi Gran Lattissima EN640.W
no 272,96€

Delonghi Essenza Mini EN85
no 71,89€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Krups Kaffeemaschine Nespresso CitiZ rot XN7415 (3016661155321) ( JOINEDIT87990322 )

150,00€
150,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Krups CitiZ XN7415 red kafijas automāts

175,34€
175,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Krups Nespresso Citiz Red XN7415

231,62€
236,61€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | A37,30 cm x P18,70 cm x D38,80 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,30 kg |
| Jauda: | 1.260 W |
|---|---|
| Tilpums litros: | 1 l |
| Elektroniski programmējams tasītes uzpildes daudzums: | Jā |
| Sūkņa spiediens: | 19 bar |
| Kafijas kapsulu skaits: | 1 |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Noņemams ūdens tvertne: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Displejs: | Nē |
| Enerģijas taupīšanas funkcija: | Jā |
| Iebūvēts piena putotājs: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Krups XN 7415
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























