Ilustrācija var atšķirties
Kyocera Ecosys P3145dn
Ražotājs: Kyocera
Ilustrācija var atšķirties
- Lāzera printeris
- Drukas tehnoloģija: Monohroms lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1 200 dpi x 1 200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 45,00 lpp/min
- Displejs: Jā
- Maksimālā drukas jauda: 20 000 lpp./mēn.
- Papīra padeve: 600 lapa
- Dupleksfunkcija: Jā
Ražotājs:
Kyocera
Populāri produkti

Kyocera Ecosys PA4000wx
no 132,12€

Brother HL-L2400DWE
no 128,15€

HP LaserJet M110w (7MD66F)
no 92,35€

Brother HL-1110
no 48,32€

Brother HL-L2400DW
no 108,14€

Brother HL-L2447DW
no 180,00€

HP LaserJet Pro M209dw (6GW62F)
no 103,99€

Brother HL-L2350DW
no 96,63€

Epson AcuLaser M2300D
no 58,99€

Ricoh SP 230DNw
no 100,77€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Kyocera CB-365W-B - Floor Wood White M3145dn/M3645dn/M3145idn/M3645idn/M3655idn/M3660idn/M3860idn/M3860idnf/P3145dn/P3150d (870LD00132) 870LD00132

355,34€
355,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Monohroms lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1 200 dpi x 1 200 dpi |
|---|---|
| Drukas ātrums: | m/b 45,00 lpp/min |
| Maksimālā drukas jauda: | 20 000 lpp./mēn. |
| Papīra padeve: | 600 lapa |
| Displejs: | Jā |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 512,00 MB |
| Mediju formāti: | DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6 |
| Printera valodas: | PCL5c (Printer Command Language), PCL6 Enhanced (Printer Command Language), PDF 1.7, PostScript 3 |
| Īpašās funkcijas printeris: | Apple AirPrint, Google Cloud Print, Viedtālruņa tiešā druka |
| Saskarnes: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Ethernet RJ45 (10/100/1000 Mbit), USB 2.0 |
| Kartes lasītājs priekš: | SDHC atmiņas karte, SecureDigital karte |
| Darbības troksnis: | 53,20 dB |
| Izmēri: | P388,00 mm x A308,00 mm x D410,00 mm |
|---|---|
| Svars: | 15,50 kg |
Populāri produkti




















