Ilustrācija var atšķirties
LG 27UL550P-W
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 26 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 27UL550P-W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 24BA550-B
no 115,25€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 173,35€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LCD monitors LG 27UL550P-W, ekrāna izmērs 27", 4K 3840x2160, 16:9, 60Hz, Matēts displejs, 5 ms, regulējams augstums un slīpums, baltā krāsā

245,00€
245,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1350086 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 26 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 38 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P62,26 cm x A46,22 cm x D23 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 6 kg |
| 27UL550P |
| Ekrāna diagonāle: | 68,58 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
| VESA: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 27UL550P-W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























