Ilustrācija var atšķirties
LG 27UP850K-W
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.040 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 26 kWh/1000h
- Ekrāna diagonāle: 68,40 cm
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 27TQ615S-PZ
no 152,22€

LG 27TQ615S-WZ
no 186,99€

LG MyView Smart Monitor 32SR50F-W
no 191,52€

LG UltraWide 29WQ600-W
no 179,99€

Dell 32 Plus 4K Monitors S3225QS
no 327,07€

Dell UltraSharp U3225QE
no 730,49€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 280,98€

Dell UltraSharp U2725QE
no 614,00€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 325,94€
54 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LCD Monitor|LG|27UP850K-W|27"|Gaming|Panel IPS|3840x2160|16:9|60 Hz|5 ms|Pivot|Height adjustable|Tilt|Colour Black|27UP850K-W

325,00€
332,00€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
LG 27UP850K-W | 27 " | IPS | UHD | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2

325,66€
325,66€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG | 27UP850K-W | 27 " | IPS | UHD | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2 27UP850K-W.AEU

327,60€
334,60€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
LG 27UP850K-W.AEU monitor monitori 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseļi 4K Ultra HD LED Melns

327,99€
327,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG LCD Monitor|LG|27UP850K-W|27"|Gaming|Panel IPS|3840x2160|16:9|60 Hz|5 ms|Pivot|Height adjustable|Tilt|Colour Black|27UP850K-W

330,33€
330,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Model 27UP850K-W|27"|Gaming|Pivot|Height adjustable|Tilt|Panel IPS|Resolution 3840x2160|Form factor 16:9|Refresh rate 60 Hz|Brightness 400|Contrast 1200:1|Response time 5 ms|Horizontal 178 degrees|Vertical 178 degrees|Displayable colours 1070 million|2xHDMI|1xDisplayPort|2xUSB-C|PSU External|100 mm x 100 mm|Colour Black

330,96€
330,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 27UP850K-W | 27 " | IPS | UHD | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2 38_21676

331,00€
331,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LCD Monitor|LG|27UP850K-W|27"|Gaming|Panel IPS|3840x2160|16:9|60 Hz|5 ms|Pivot|Height adjustable|Tilt|Colour Black|27UP850K-W

331,53€
331,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 27UP850K-W.AEU datora monitors 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseļu 4K Ultra HD LED Melns MONLG-MON0208

331,62€
331,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG LCD Monitor|LG|27UP850K-W|27"|Gaming|Panel IPS|3840x2160|16:9|60 Hz|5 ms|Pivot|Height adjustable|Tilt|Colour Black|27UP850K-W

332,14€
335,14€
Piegāde: 3,00€
ar piegādi: 3,00€
LCD Monitor|LG|27UP850K-W|27"|Gaming|Panel IPS|3840x2160|16:9|60 Hz|5 ms|Pivot|Height adjustable|Tilt|Colour Black|27UP850K-W

364,82€
367,32€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Monitors LG 27UP850K-W 27 IPS
Ekrāna izmērs: 27", Izšķirtspēja: 3840 x 2160, Panelis: IPS, Atjaunošanās frekvence: 60 Hz, Reakcijas laiks: 5 ms, Spilgtums: 400 cd/m2, Skata leņķis - vertikāls/horizontāls: 178° / 178°, Saliekšana (

376,79€
379,29€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
LG 27" LCD 27UP850K-W Melns
27" LCD 27UP850K-W Melns

388,80€
388,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Nav norādīts Lg, 27 collas, ultra hd 4k monitors, 68.4 cm, 16:9, super resolution, 3840 x 2160, 60hz, 5ms, hdr10, amd freesync, dci-p3 95%, displayhdr 400, 27up850k-w.aeu - balts un melns

472,64€
472,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black 27UP850K-W

294,60€
307,60€
Piegāde: 13,00€
ar piegādi: 13,00€
LG 27UP850K-W.AEU 27inch IPS UHD 27UP850K-W.AEU 27UP850K-W.AEU

303,60€
316,60€
Piegāde: 13,00€
ar piegādi: 13,00€
LG 27UP850K-W.AEU computer monitor, 68.6 cm (27"), 3840 x 2160 pixels, 4K Ultra HD LED, black 27UP850K-W.AEU MONITOR

302,30€
302,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG | 27UP850K-W | 27 " | IPS | UHD | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2 27UP850K-W.AEU

302,19€
315,19€
Piegāde: 13,00€
ar piegādi: 13,00€
LCD Monitor|LG|27UP850K-W|27"|Gaming|Panel IPS|3840x2160|16:9|60 Hz|5 ms|Pivot|Height adjustable|Tilt|Colour Black|27UP850K-W 27UP850K-W

300,50€
313,50€
Piegāde: 13,00€
ar piegādi: 13,00€
LG LG 27UP850K-W.AEU 27inch IPS UHD

328,74€
341,74€
Piegāde: 13,00€
ar piegādi: 13,00€
LG 27UP850K-W.AEU monitor computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black 35EBA7FED2A1811F3C21BC64D26B5D6DC5290C14

328,21€
328,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 27UP850K-W 27“ IPS/16:9/5ms/3840 x 2160/DisplayPort,HDMI,Headphone Out 27UP850K-W.AEU

354,37€
354,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 27" 27UP850K-W Ultra HD 4K DP 2xHDMI USB-C IPS 16:9 27UP850K-W

367,26€
380,26€
Piegāde: 13,00€
ar piegādi: 13,00€
LG 68,58cm 27UP850K-W UHD 16:9 IPS DP HDMI USB

389,50€
402,49€
Piegāde: 12,99€
ar piegādi: 12,99€
Produkta dati
| EPREL: | 2120067 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 26 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 46 kWh/1000h |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 44 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Izmēri: | P61,40 cm x A36,40 cm x D4,50 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P61,40 cm x A45,90 cm x D29,30 cm |
| Svars: | 4,10 kg |
| Svars ar statīvu: | 5,90 kg |
| 27UP850K |
| Ekrāna diagonāle: | 68,40 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.040 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | 1.200:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 400 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort, Elektrospraudnis, HDMI ieeja, HDMI izeja, USB 3.0, USB-C |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| VESA: | Jā |
| Operētājsistēma: | Bez operētājsistēmas |
Populāri produkti




































