Ilustrācija var atšķirties
LG 27UP85NP-W
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 27
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 26 kWh/1000h
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 27UP85NP-W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 24BA550-B
no 115,25€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 177,99€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG Monitor LG 27UP85NP-W 4K 27UP85NP-W.AEU

358,44€
358,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor LG 27UP85NP-W 4K | 27UP85NP-W.AEU | 8806087974850

362,10€
362,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Monitor LG 27UP85NP-W 4K | 27UP85NP-W.AEU | 8806087974850

382,10€
382,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MONITOR LCD 27" IPS 4K/27UP85NP-W LG 27UP85NP-W

390,00€
390,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 27UP85NP-W Monitor 27'' (68.6cm) IPS, 4K 3840x2160, 5ms, 400cd/m2, 60Hz, White 27UP85NP-W.AEU

402,74€
402,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG Monitor 27UP85NP-W 27 cali UHD IPS USB-C V.DisplayHDR

465,28€
470,27€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 1410997 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 26 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 49 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P61,40 cm x A46 cm x D29,30 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 5,90 kg |
| 27UP85NP |
| Ekrāna diagonāle: | 68,60 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 320 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, DisplayPort caur USB, HDMI ieeja, USB 3.2 Gen 1, USB-A, USB-C |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| AMD FreeSync: | Jā |
|---|---|
| Adaptīvā sinhronizācija: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
LG 27UP85NP-W
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























