Ilustrācija var atšķirties
LG 32U631A-B
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna izmērs: 32
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 5 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
- Elektroenerģijas patēriņš SDR: 31 kWh/1000h
- Ekrāna diagonāle: 80,10 cm
Cenas vēsture
1M
LG 32U631A-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 24BA550-B
no 115,25€

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 177,99€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG 32U631A-B.AEUQ 31.5inch QHD IPS

183,55€
183,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 32U631A-B monitori 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pikseļi Quad HD Melns 32U631A-B.AEUQ

184,08€
184,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 31 5" 32U631A-B IPS QHD 100Hz HDMI USB-C ( 32U631A B 32U631A-B.AEUQ 530285 ) monitors

185,00€
185,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 32U631A-B 31.5" IPS 16:9 monitors

185,17€
185,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gaming LG 32U631A-B.AEUQ Quad HD 32" 31,5" | 32U631A-B.AEUQ | 8806096358603

187,60€
187,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black

189,20€
194,19€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
LG 32U631A-B - 100Hz | QHD | 32'' | IPS | 5ms | 32U631A-B.AEUQ | 8806096358603 | MON-LCD-LG-0719

192,30€
192,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 32U631A-B 32" Business Monitors 2560x1440 16:9 100Hz QHD IPS 5ms 32U631A-B.AEUQ

193,40€
193,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 32U631A-B | 32 " | IPS | QHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1

199,00€
199,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LCD Monitor|LG|32U631A-B|31.5"|Business|Tilt|Panel IPS|2560x1440|16:9|100Hz|5 ms|Speakers|Colour Black|32U631A-B 32U631A-B

201,63€
201,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 32U631A-B 32U631A-B.AEUQ

202,99€
202,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 32U631A-B ( 32U631A B.AEUQ ) monitors 32U631A-B.AEUQ

205,00€
205,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 32U631A-B 32"W IPS 2560x1440 5ms 5M:1 250cd HDMI USB-C(15W) 100Hz | 32U631A-B.AEUQ | 8806096358603

212,10€
212,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lg Electronics Monitor 31.5 cala 32u631a-b qhd 100hz ips hdr10

220,18€
220,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 32U631A-B IPS LCD 4K Monitors 32" (32U631A-B)

225,95€
225,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 32U631A-B IPS LCD 4K Monitors 32" | 32U631A-B | 8806096358603

226,00€
232,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Monitors LG | 32U631A-B | 32 in | IPS | QHD 2560 x 1440 at 100 Hz | 250 cd/m²

233,00€
233,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| MPN: | 32U631A |
|---|---|
| EPREL: | 2189091 |
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 31 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 39 kWh/1000h |
| Ekrāna diagonāle: | 80,10 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 32 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 5 ms |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M
LG 32U631A-B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































