Ilustrācija var atšķirties
LG 43UH7J-H
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Publiskais displejs
- Ekrāna izmērs: 43"
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi
- Reakcijas laiks: 8 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Ekrāna diagonāle: 109,2 cm
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 49XS4P-B
no 1 828,72€

Samsung The Wall IA008B (LH008IABMUS/EN)
no 118 795,00€

Philips D-Line 55BDL5050D
no 1 193,89€

Samsung QE75T
no 925,43€

iiyama ProLite LH5064UHS-B1AG
no 750,70€

Samsung QM55C (LH55QMCEBGCXEN)
no 718,99€

Samsung QH55C (LH55QHCEBGCXEN)
no 927,69€

Samsung OH55A-S
no 4 365,00€

iiyama ProLite LH6541UHS-B1AG
no 875,22€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG 43UH7J-H 43 ", Landscape/Portrait, 24/7, WebOS, Wi-Fi, 178 °, 178 °, 3840 x 2160 pixels, 700 cd/m², 8 ms

904,00€
904,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1 156 685 |
|---|---|
| MPN: | 43UH7J |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 120 W, Gaidīšanas režīmā 0,5 W |
| Izmēri ar statīvu: | P96,3 cm x A56,8 cm x D4 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 11,2 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 109,2 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 43" |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3 840 Pikseļi x 2 160 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 8 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1 200:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 700 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
| Gaismas sensora automātika: | Jā |
| Savienojumi: | Audio ieeja (3,5 mm), Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, DisplayPort caur USB, DVI, HDMI ieeja, Sērijveida, USB 2.0, USB-A, USB-C, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Populāri produkti





















