Ilustrācija var atšķirties
LG 50" UHD TV Signage 50UN640S0LD
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- UHD-TV
- Ekrāna diagonāle: 126 cm (50)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 50 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 337,50€

LG 98" 4K UHD AI viedtelevizors UT91 98UT91006LA
no 1 237,12€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 260,89€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG 50UN640S0LD monitors 50UN640S0LD

481,99€
481,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
adexlv.eu
DISPLAY LCD 50"/50UN640S0LD LG 50UN640S0LD 8806084506436
487,50€
487,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
DISPLAY LCD 50/50UN640S0LD LG 50UN640S0LD.AEU

705,03€
710,02€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 126 cm (50) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 50 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Gaismas intensitāte (Spilgtums): | 400 cd/m² |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 1599572 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 62 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 88 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), Austiņas (3,5 mm), CI Plus, HDMI ieeja, RS232C Din 8 Pin, S/PDIF optiskā, USB 2.0, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Izmēri: | P112,10 cm x A65,10 cm x D5,80 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P112,10 cm x A70,80 cm x D23,20 cm |
| Svars: | 11,70 kg |
| Svars ar statīvu: | 11,90 kg |
| 50UN640S0LD |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Populāri produkti




























