La Sportiva TX4 Evo Mid GTX
Ilustrācija var atšķirties

La Sportiva TX4 Evo Mid GTX

Ražotājs: La Sportiva
La Sportiva TX4 Evo Mid GTX
Ilustrācija var atšķirties
no 202,922 PiedāvājumiRažotājs: La Sportiva
  • Dzimums: Vīrieši
  • Iekāpšanas apavi vīriešiem
  • Materiāls: zamšāda, GORE-TEX
  • Zole: Vibram MegaGrip, Impact Brake System
  • Resole Platform jaunai zoles uzlikšanai
  • Kāpšanas zona, Elastīgā zona, Akmens aizsardzība
Rādīt visus produkta datus

Cenas vēsture

1M 3M6M
La Sportiva TX4 Evo Mid GTX
Preisalarm
guenstiger.de-Preis
Ražotājs:
La Sportiva

Populāri produkti

2 Piedāvājumi

izkārtojums:
Labākā atbilstība
ar piegādi
LA SPORTIVA Apavi TX4 MID EVO GTX (Krāsa: "Carbon/Bamboo", Izmērs: "45") | 8058428048717
prodImage
202,92
206,42
Piegāde: 3,50
ar piegādi: 3,50
LA SPORTIVA Apavi TX4 MID EVO GTX (Krāsa: "Carbon/Bamboo", Izmērs: "44") | 8058428048694
prodImage
202,92
206,42
Piegāde: 3,50
ar piegādi: 3,50
Produkta dati
Dzimums
Dzimums:Vīrieši
Papildu funkcijas
Iekāpšanas apavi vīriešiem
Materiāls: zamšāda, GORE-TEX
Zole: Vibram MegaGrip, Impact Brake System
Resole Platform jaunai zoles uzlikšanai
Kāpšanas zona, Elastīgā zona, Akmens aizsardzība

Cenas vēsture

1M 3M6M
La Sportiva TX4 Evo Mid GTX
Preisalarm
guenstiger.de-Preis

Vairāk no La Sportiva

La Sportiva Bushido II GTX Women
no 176,22
La Sportiva Bushido II GTX Women28 Salīdzināt cenas
La Sportiva TX4 Evo Woman
no 265,98
La Sportiva TX4 Evo Woman4 Salīdzināt cenas
La Sportiva TX5 Evo Mid GTX Woman
no 211,82
La Sportiva TX5 Evo Mid GTX Woman15 Salīdzināt cenas
La Sportiva Bushido III sieviešu GTX
no 189,99
La Sportiva Bushido III sieviešu GTX5 Salīdzināt cenas
La Sportiva Bushido III
no 155,75
La Sportiva Bushido III9 Salīdzināt cenas
La Sportiva Bushido III sieviešu apavi
no 155,75
La Sportiva Bushido III sieviešu apavi12 Salīdzināt cenas
La Sportiva Karakorum Evo GTX
no 327,52
La Sportiva Karakorum Evo GTX30 Salīdzināt cenas
La Sportiva Ultra Raptor 3 Woman
no 140,99
La Sportiva Ultra Raptor 3 Woman16 Salīdzināt cenas
La Sportiva Helios III Sievietes
no 131,72
La Sportiva Helios III Sievietes18 Salīdzināt cenas
La Sportiva Prodigio Pro
no 176,22
La Sportiva Prodigio Pro14 Salīdzināt cenas

Līdzīgas cenas produkti

Scarpa Instinct VSR LV
Scarpa Instinct VSR LV
no 210,73
Uz cenu salīdzinājumu
8 Piedāvājumi
Scarpa Furia Air
Scarpa Furia Air
no 214,52
Uz cenu salīdzinājumu
2 Piedāvājumi
La Sportiva TX4 Evo Mid sieviešu Gore-Tex zābaks
La Sportiva TX4 Evo Mid sieviešu Gore-Tex zābaks
no 202,92
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
Scarpa Boostic
Scarpa Boostic
no 216,89
Uz cenu salīdzinājumu
5 Piedāvājumi
La Sportiva TX Guide
La Sportiva TX Guide
no 219,96
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
La Sportiva Mandala
La Sportiva Mandala
no 220,21
Uz cenu salīdzinājumu
14 Piedāvājumi
La Sportiva Genius
La Sportiva Genius
no 227,84
Uz cenu salīdzinājumu
10 Piedāvājumi
Scarpa Drago LV
Scarpa Drago LV
no 187,90
Uz cenu salīdzinājumu
13 Piedāvājumi
Scarpa Arpia V LV
Scarpa Arpia V LV
no 170,27
Uz cenu salīdzinājumu
3 Piedāvājumi
Tenaya Mastia
Tenaya Mastia
no 170,00
Uz cenu salīdzinājumu
18 Piedāvājumi
mozilla/5.0 applewebkit/537.36 (khtml, like gecko; compatible; claudebot/1.0; [email protected])
x-pixel