Ilustrācija var atšķirties
Laowa 100 mm F2.8 2:1 Ultra Makro
Ražotājs: Laowa
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Fokusa attālums: 100 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 24 cm
- Attēla stabilizators: Nē
- Filtra vītne: 67 mm
- Svars: 650 g
- Optiskā konstrukcija: 12 elementi, 10 grupas
- Mazākais diafragmas atvērums: F22
Cenas vēsture
1M 3M6M
Laowa 100 mm F2.8 2:1 Ultra Makro
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Laowa
Populāri produkti

Laowa 180 mm F4,5 1,5X Macro APO
no 579,44€

Nikon Nikkor Z MC 105 mm F2.8 VR S
no 935,45€

Canon RF 100 mm F2.8 L Macro IS USM
no 1 239,67€

Samyang 100 mm F2,8
no 490,67€

Zeiss Milvus 2/50M ZF.2
no 1 369,90€

Panasonic Lumix S 100 mm F2.8 Makro
no 998,83€

Canon EF 100 mm 1:2.8L makro IS USM
no 1 199,94€

Sigma Art 70 mm F2,8 DG Macro
no 549,45€

Raynox DCR-150
no 63,00€

Nikon AF-S DX Micro-NIKKOR 40 mm 1:2,8G
no 316,81€
33 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Venus Optics Laowa CA-Dreamer Nikon F 100 mm F/2.8 | VO2152 | 6940486700732

667,60€
667,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obiektyw Venus Optics Laowa CA-Dreamer Nikon F 100 mm F/2.8 | VO2152 | 6940486700732

668,60€
668,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Objektīvs Venus Optics Laowa CA-Dreamer Nikon F 100 mm F/2.8 | VO2152 | 6940486700732

679,15€
679,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 72 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G155 mm |
| Svars: | 650 g |
| Optiskā konstrukcija: | 12 elementi, 10 grupas |
|---|---|
| Mazākais diafragmas atvērums: | F22 |
| Lielākā diafragma F: | F2,80 |
| Fokusa attālums: | 100 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 24 cm |
| Attēla stabilizators: | Nē |
|---|---|
| Fokusēšana: | MF |
| Filtra vītne: | 67 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Laowa 100 mm F2.8 2:1 Ultra Makro
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Laowa
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Lapenes Un NojumesLapsa RotaļlietaLaptop 17 InchLaptop Apple M2Laptop MacBook Air 13Laptop MacBook Pro 13Laptop Privacy FilterLarus GultasLatte GlāzesLed Auto Spuldzes H7100 mm VentilatorsVate 100MmTamron 28-200Mm F 2.8-5.6Internets 100/100MacBook 2.1MM FitnessTCL HDMI 2.1Bluetooth 2.1 EDRDDR2 1 GBGolf 2 1.4






















