Ilustrācija var atšķirties
Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 4 Tiny (12LN001EGE)
Ražotājs: Lenovo
Ilustrācija var atšķirties
- Mini dators
- Procesora modelis: Intel Core i5
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Cietā diska ietilpība: 512 GB
- Operētājsistēma: Microsoft Windows 11 Pro
- Procesors: Intel
- Procesora modeļa numurs: 13420H
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 4 Tiny (12LN001EGE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lenovo
Populāri produkti

ASUS Ascent GX10-GG0003BN
no 3 811,69€


Geekom A5
no 455,00€

ASUS NUC 15 ROG Jean Canyon RNUC15JNK9X389A2
no 2 587,63€

ASUS NUC 15 ROG Jean Canyon RNUC15JNK9X28AA2
no 2 961,90€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lenovo ThinkCentre Neo 50q G4 Tiny 12LN001EGE i5-13420H 16GB/512GB SSD W11P | 12LN001EGE | 0196804583044 | 1134-0X4

677,45€
677,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lenovo ThinkCentre Neo 50q G4 Tiny 12LN001EGE i5-13420H 16GB/512GB SSD W11P | 12LN001EGE | 0196804583044

678,75€
678,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 12LN - Mini - Core i5 13420H / 2,1 GHz - RAM 16GB - SSD 512GB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - UHD Graphics - 1GbE - WLAN: 802,11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5,1 - Win 11 Pro - Monitor: keiner - Tastatur: Deutsch - Schwarz - Lenovo TopSeller - mit 1 Jahr Lenovo Vor-Ort-Service (12LN001EGE)

697,70€
702,69€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lenovo ThinkCentre Neo50q G4 i5-13420H 16GB/512SSD W11P (QWERTZ - vācu izkārtojums) ( 12LN001EGE ) dators

705,00€
705,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black | 12LN001EGE | 0196804583044 | WLONONWCRPSEY

769,63€
769,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel Registered Core Trademark i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black 12LN001EGE (0196804583044) ( JOINEDIT88335731 ) dators

770,00€
770,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Komputer Lenovo Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Intel Core i5 i5-13420H 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Czarny 12LN001EGE

783,39€
783,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Cietā diska ietilpība: | 512 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Cietā diska izmērs: | M.2 |
| Saskarnes: | M.2 |
|---|---|
| Kartes lasītājs priekš: | bez karšu lasītāja |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Grafika: | Intel UHD |
|---|
| Izmēri: | P36,50 mm x A179 mm x D182,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,11 kg |
| Atmiņas tips: | DDR4 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 3.200 MHz |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort, HDMI izeja, USB 2.0, USB 3.2 Gen 2, USB-A, USB-C, Gigabitu Ethernet RJ45 (1000 Mbit) |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 2x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 4x |
| PCI-Express saskarne: | 1x |
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Core i5 |
| Procesora modeļa numurs: | 13420H |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts: | 2,10 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 4,60 GHz |
| Operētājsistēma: | Microsoft Windows 11 Pro |
|---|
| Iebūvēta skaņas karte: | Jā |
|---|
| LAN ātrums: | 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab) |
|---|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 4 Tiny (12LN001EGE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























