Ilustrācija var atšķirties
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 24 (11GDPAT1EU)
Ražotājs: Lenovo
Ilustrācija var atšķirties
- Skārienekrāns
- Ekrāna izmērs: 23,80
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 7 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Nē
- Ekrāna diagonāle: 60,45 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 24 (11GDPAT1EU)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lenovo
Populāri produkti

Lenovo ThinkVision T65 (62F2WA1CEK)
no 3 998,78€

Samsung Flip Pro WM55B
no 1 175,72€

Samsung WA75F (LH75WAFWLGCXEN)
no 1 497,20€

Samsung WA65D (LH65WADWLGCXEN)
no 1 041,99€

Yealink MB65Pro-A02
no 3 400,00€

iiyama ProLite TN8605A-B1AG
no 1 880,00€

Elo Touch Solutions 2770L (E266381)
no 640,50€

Samsung QM32R-T
no 1 155,00€

Samsung Flip Pro WM85B
no 2 553,35€

Optoma Creative Touch 5653RK
no 1 927,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 23.8" IPS 16:9 monitors 11GDPAT1EU

318,99€
318,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | D (Skala A-G) |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 14 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P54 cm x A49,50 cm x D25,10 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 5,57 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 60,45 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 23,80 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 7 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja, USB 3.0, USB-A, USB-B |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 24 (11GDPAT1EU)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















