Ilustrācija var atšķirties
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen4 Touch
Ražotājs: Lenovo
Ilustrācija var atšķirties
- Skārienekrāns
- Ekrāna izmērs: 23,80
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi
- Reakcijas laiks: 4 ms
- Integrētie skaļruņi: Jā
- Pivotfunkcija: Jā
- Ekrāna diagonāle: 60,50 cm
Cenas vēsture
1M 3M
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen4 Touch
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lenovo
Populāri produkti

Lenovo ThinkVision T65 (62F2WA1CEK)
no 3 998,78€

Samsung Flip Pro WM55B
no 1 200,00€

Samsung WA75F (LH75WAFWLGCXEN)
no 1 497,50€

Samsung WA65D (LH65WADWLGCXEN)
no 1 041,99€

Yealink MB65Pro-A02
no 3 400,00€

iiyama ProLite TN8605A-B1AG
no 1 880,00€

Elo Touch Solutions 2770L (E266381)
no 640,50€

Samsung QM32R-T
no 1 150,00€

Samsung Flip Pro WM85B
no 2 549,75€

Optoma Creative Touch 5653RK
no 1 935,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lenovo Monitor Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 (Gen 4) (11GCPAT1EU)

479,00€
479,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Energoefektivitātes klase SDR: | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 15 kWh/1000h |
| Izmēri ar statīvu: | P54 cm x A44,70 cm x D23 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 6,66 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 60,50 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 23,80 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 4 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 250 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | DisplayPort, USB 3.0 |
|---|
| Integrētie skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen4 Touch
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















