Ilustrācija var atšķirties
Lenovo ThinkVision P24q-20 (61F5GAT1EU)
Ražotājs: Lenovo
Ilustrācija var atšķirties
- LED monitors
- Ekrāna izmērs: 24
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 4 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Jā
- Ekrāna diagonāle: 60,50 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo ThinkVision P24q-20 (61F5GAT1EU)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lenovo
Populāri produkti

Lenovo ThinkVision M15 (62CAUAT1WL)
no 173,35€

Dell UltraSharp U2724DE
no 449,99€

Dell 27 Plus 4K USB-C Monitors S2725QC
no 344,67€

LG 24BA550-B
no 115,25€

Dell 27 Plus 4K Monitors S2725QS
no 296,23€

Dell UltraSharp U3225QE
no 804,38€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lenovo ThinkVision P24Q-20 61F5GAT1EU Melns
ThinkVision P24Q-20 61F5GAT1EU Melns

259,20€
259,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 67 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
|---|
| Izmēri ar statīvu: | P54 cm x A37,30 cm x D26,20 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 5,60 kg |
| Ekrāna diagonāle: | 60,50 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 24 |
| Paneļa tehnoloģija: | IPS |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 2.560 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 4 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 1.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 300 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| HDCP atbalsts: | Jā |
|---|---|
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 3.0 |
| USB-HUB: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo ThinkVision P24q-20 (61F5GAT1EU)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























