Ilustrācija var atšķirties
Lenovo ThinkVision T34w-20
Ražotājs: Lenovo
Ilustrācija var atšķirties
- Izliekts monitors
- Ekrāna izmērs: 34
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Skārienekrāns: Nē
- Izšķirtspēja: 3.440 Pikseļi x 1.440 pikseļi
- Reakcijas laiks: 4 ms
- Integrētie skaļruņi: Nē
- Pivotfunkcija: Nē
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo ThinkVision T34w-20
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lenovo
Populāri produkti

Lenovo ThinkVision T34w-30 (63D4GAT1EU)
no 522,82€

LG UltraWide 34WR50QK-B
no 232,08€

Dell 34 Plus USB-C Monitors S3425DW
no 361,05€

Dell UltraSharp U4025QW
no 1 619,14€

ASRock Phantom Gaming PG34QRT2B
no 287,26€

Philips 6000. sērija 45B1U6900CH
no 804,80€

Samsung Odyssey G9 G91F (LS49FG916EUXEN)
no 747,25€

Dell UltraSharp U4924DW
no 1 053,60€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lenovo ThinkVision T34w-20 34 VA UHD 21:9 4 ms 350 cd/m² Raven Black Warranty 36 month(s) 193638980544 ( 61F3GAT1EU ) monitors

475,00€
475,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lenovo ThinkVision T34w-20 34" VA 21:9 monitors 61F3GAT1EU

481,92€
481,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 363230 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš: | Darbība 46 W, Gaidīšanas režīmā 0,50 W |
| Izmēri ar statīvu: | P80,90 cm x A46,20 cm x D24,50 cm |
|---|---|
| Svars ar statīvu: | 9,91 kg |
| T34w-20(A193403T0) |
| Ekrāna diagonāle: | 86,40 cm |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 34 |
| Paneļa tehnoloģija: | VA |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Izšķirtspēja: | 3.440 Pikseļi x 1.440 pikseļi |
| Reakcijas laiks: | 4 ms |
| Kontrasts: | Statisks |
| Kontrasts: | 3.000:1 |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Spilgtums (kandela): | 350 cd/m² |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Savienojumi: | Audio izeja (3,5 mm), DisplayPort, HDMI ieeja, USB 3.0, USB-A, USB-C |
|---|---|
| USB-HUB: | Jā |
| Integrētie skaļruņi: | Nē |
|---|---|
| Augstuma regulēšana: | Jā |
| Noliecšanas funkcija: | Jā |
| Pagriešanas funkcija: | Jā |
| Pivotfunkcija: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo ThinkVision T34w-20
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























