Ilustrācija var atšķirties
Lenovo Urban Notebook-Rucksack B730 (GX40X54263)
Ražotājs: Lenovo
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdatora mugursoma
- Tilpums: 24 l
- Piemērots klēpjdatoriem: līdz 17 "
- Materiāls: Poliesters
- Organizatora nodalījums: Jā
- Sānu kabata: Jā
- Polsterēts klēpjdatora nodalījums: Jā
- Izmēri: G50 cm x P33,50 cm x D18,50 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo Urban Notebook-Rucksack B730 (GX40X54263)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lenovo
Populāri produkti

Samsonite Paradiver Light L
no 105,00€

Eastpak Out Of Office
no 42,00€

Eastpak Tecum Cnnct Top
no 90,00€

Eastpak Provider
no 63,00€

Wenger Carbon Pro (653129)
no 102,56€

Thule Subterra 2 27L
no 103,35€

Wenger Pegasus Deluxe
no 65,49€

Jansport Driver 8
no 91,00€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LENOVO 17.3" LAPTOP URBAN BACKPACK B730 ( GX40X54263 )

41,00€
41,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lenovo Urban Backpack B730 - Notebook-Rucksack - 43.2 cm (17) - Charcoal Grey - für IdeaPad 1 14, 5 Pro 14, S340-14, ThinkBook 14s Yoga G2 IAP, ThinkPad T14s Gen 3, V15 IML GX40X54263

43,50€
48,49€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Plecak Lenovo Lenovo B730 Urban Backpack 17 | GX40X54263 | 194552781828

47,40€
47,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lenovo B730 Urban Backpack 17 GX40X54263

48,50€
48,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lenovo Urban B730 Backpack 43.9 cm (17.3") 840 g GX40X54263 (0194552781828) ( JOINEDIT88443224 )

51,00€
51,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | G50 cm x P33,50 cm x D18,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 840 g |
| Piemērots klēpjdatoriem: | līdz 17 " |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Organizatora nodalījums: | Jā |
| Sānu kabata: | Jā |
| Polsterēts klēpjdatora nodalījums: | Jā |
| Tilpums: | 24 l |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo Urban Notebook-Rucksack B730 (GX40X54263)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























