Ilustrācija var atšķirties
Lenovo V17 G4 IRU (83A2001NGE)
Ražotājs: Lenovo
Ilustrācija var atšķirties
- Klēpjdators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 43,94 cm (17,30)
- Cietā diska ietilpība: 512 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Operētājsistēma: Microsoft Windows 11 Home
- Svars: 2,02 kg
- Procesors: Intel
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo V17 G4 IRU (83A2001NGE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lenovo
Populāri produkti

Lenovo ThinkPad P16 G3 (21RQ000GGE)
no 3 961,20€

Lenovo Yoga Book 9 13IMU9 (83FF001VGE)
no 2 789,00€

Lenovo ThinkPad E16 G3 (21SR0041GE)
no 1 410,47€

HP ZBook Fury G1i 16 (98L81ET)
no 6 689,38€

Samsung Galaxy Book5 Pro 360 (NP960QHA-KG2DE)
no 1 311,19€

Dell Pro 14 Plus PB14250 (42MTJ)
no 1 220,35€

HP 250 G10 (8X9V2ES)
no 489,00€

Medion SPRCHRGD 14 S2 (MD62721)
no 1 115,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lenovo V V17 Laptop 43,9 cm (17.3) Full HD Intel® U U300 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Grau (83A2001NGE)

637,33€
642,32€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 7,25 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 45 Wh |
| Cietā diska ietilpība: | 512 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Izmēri: | P399 mm x A19,90 mm x D274 mm |
|---|---|
| Svars: | 2,02 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR4 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 3.200 MHz |
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | U300 |
| Kodolu skaits: | 5 |
| Procesora takts: | 1,20 GHz |
| Procesora takts Turbo: | 4,40 GHz |
| Operētājsistēma: | Microsoft Windows 11 Home |
|---|
| LED fona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | 43,94 cm (17,30) |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Matēts |
| Atmiņas kartes slots: | MultiMediaCard, SecureDigital karte |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 2x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, DisplayPort caur USB, HDMI izeja, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB-A, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Lenovo V17 G4 IRU (83A2001NGE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















