Ilustrācija var atšķirties
Lenovo Yoga 710 (i7, 8GB, 256GB)
Ražotājs: Lenovo
Ilustrācija var atšķirties
- Konvertējamais portatīvais dators
- Procesora modelis: Intel Core i7
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 35,60 cm (14)
- Cietā diska ietilpība: 256 GB
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Operētājsistēma: Microsoft Windows 10
- Svars: 1,60 kg
Cenas vēsture
1M 3M
Lenovo Yoga 710 (i7, 8GB, 256GB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lenovo
Populāri produkti

Lenovo ThinkPad P16 G3 (21RQ000GGE)
no 3 926,50€

HP ZBook Fury G1i 16 (98L81ET)
no 6 689,38€

Samsung Galaxy Book5 Pro 360 (NP960QHA-KG2DE)
no 1 221,20€

Samsung Galaxy Book5 (NP750XHD-KD2DE)
no 885,00€

Dell Pro 14 Plus PB14250 (42MTJ)
no 1 265,95€

HP 250 G10 (8X9V2ES)
no 657,79€

Medion SPRCHRGD 14 S2 (MD62721)
no 1 115,00€

ASUS VivoBook 15 OLED X1505VA-MA884W
no 923,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lenovo Yoga 710-14ISK 14"FHD/i7-6500U/8GB/256GB SSD/Win10 ( 80TY0008UK BOX 80TY0000UK ) Portatīvais dators

865,00€
865,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 8 h |
|---|
| Cietā diska ietilpība: | 256 GB |
|---|---|
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
| Diskdzinis: | Bez diska piedziņas |
|---|
| Izmēri: | A17,30 mm |
|---|---|
| Svars: | 1,60 kg |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 4.1 |
| Iebūvēts mikrofons: | Jā |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|
| Procesors: | Intel |
|---|---|
| Procesora modelis: | Intel Core i7 |
| Operētājsistēma: | Microsoft Windows 10 |
|---|
| LED fona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Displeja izmērs: | 35,60 cm (14) |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Atmiņas kartes slots: | SecureDigital karte |
|---|---|
| Savienojumi: | Micro HDMI, USB 3.0 |
Cenas vēsture
1M 3M
Lenovo Yoga 710 (i7, 8GB, 256GB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Lenovo
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Lentas Ar ApdrukuLentas SlīpmašīnaLentas Slīpmašīna MetālamLentes SlīpmašīnaLentzāģis KokamLeofoto PG 1Leti datoriLexar 1667x 128GBLexar SDXC 128GBLG 27 144HzYoga datorsMacBook Air 13 8GB 256GBMacBook Pro 13 8GB 256GBMacBook Pro 2020 8GB 256GBJBL 710MacBook Air M2 8GB 256GBMacBook Pro M2 8GB 256GBMacBook Pro 2020 i5 8GB 256GBMacBook 256 GBMac 256GB






















