Ilustrācija var atšķirties
Lexmark B2442dw
Ražotājs: Lexmark
Ilustrācija var atšķirties
- Lāzera printeris
- Drukas tehnoloģija: Monohroms lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1 200 dpi x 1 200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 40,00 lpp/min
- Displejs: Jā
- Maksimālā drukas jauda: 10 000 lpp./mēn.
- Papīra padeve: 350 lapa
- Maks. papīra padeve: 900 lapa
Ražotājs:
Lexmark
Populāri produkti

Lexmark MS431dw
no 250,00€

Brother HL-L2400DWE
no 128,15€

HP LaserJet M110w (7MD66F)
no 92,35€

Brother HL-1110
no 48,32€

Brother HL-L2400DW
no 108,14€

Brother HL-L2447DW
no 180,00€

HP LaserJet Pro M209dw (6GW62F)
no 103,99€

Brother HL-L2350DW
no 96,63€

Epson AcuLaser M2300D
no 58,99€

Ricoh SP 230DNw
no 100,77€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lexmark - Hohe Ergiebigkeit - Schwarz - Original - Tonerpatrone LCCP - für Lexmark B2442dw B240HA0

192,00€
196,99€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Monohroms lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1 200 dpi x 1 200 dpi |
|---|---|
| Drukas ātrums: | m/b 40,00 lpp/min |
| Maksimālā drukas jauda: | 10 000 lpp./mēn. |
| Papīra padeve: | 350 lapa |
| Maks. papīra padeve: | 900 lapa |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Nē |
| Skārienekrāns: | Nē |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 512,00 MB |
| Mediju formāti: | Aploksne DL, Aploksne Nr.10, Aploksne Nr.9, ASV-Likumīgs, ASV-vadītājs (JIS), DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6, DIN/ISO B5 (JIS), Monarch, US-Letter |
| Printera valodas: | PCL5e (Printer Command Language), PCL6 Enhanced (Printer Command Language), PDF 1.7, PostScript 3 |
| Saskarnes: | Bezvadu LAN (802.11n), Bezvadu tīkls (802.11b), Bezvadu tīkls (802.11g), Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Ethernet RJ45 (10/100/1000 Mbit) |
| Darbības troksnis: | 55,00 dB |
| Izmēri: | P399,00 mm x A260,00 mm x D374,00 mm |
|---|---|
| Svars: | 14,00 kg |
Populāri produkti




















