Ilustrācija var atšķirties
Lexmark B2546dn
Ražotājs: Lexmark
Ilustrācija var atšķirties
- Lāzera printeris
- Drukas tehnoloģija: Monohroms lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1.200 dpi x 1.200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 44 lpp/min
- Displejs: Jā
- Maksimālā drukas jauda: 6.000 lpp./mēn.
- Papīra padeve: 350 lapa
- Krāsu displejs: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Lexmark B2546dn
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lexmark
Populāri produkti

Lexmark MS823dn
no 593,50€

HP LaserJet M110w (7MD66F)
no 92,15€

Brother HL-L2400DWE
no 128,15€

Brother HL-L2400DW
no 108,14€

Brother HL-1110
no 48,32€

Brother HL-L2445DW
no 129,00€

Brother HL-L2350DW
no 96,63€

HP LaserJet Pro 4002dw (2Z606F)
no 170,37€

Epson AcuLaser M2300D
no 58,99€

Ricoh SP 230DNw
no 100,77€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lexmark - Standard-Schachteinsatz - 250 Blätter - für Lexmark B2546dn, M1246, MB2546ade, MS521dn, MX521ade, MX521de, MX522adhe, XM1246 (41X1220)

101,65€
106,64€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lexmark Power Supply - 220V for MS421dn- B2546dn - MX321adn 41X1202

144,61€
149,60€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Monohroms lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1.200 dpi x 1.200 dpi |
|---|---|
| Drukas ātrums: | m/b 44 lpp/min |
| Maksimālā drukas jauda: | 6.000 lpp./mēn. |
| Papīra padeve: | 350 lapa |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 512 MB |
| Mediju formāti: | ASV-Likumīgs, ASV-vadītājs (JIS), DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, DIN/ISO A6, DIN/ISO B5, US-Letter |
| Printera valodas: | PCL5e (Printer Command Language), PCL6 Enhanced (Printer Command Language), PDF 1.7, PostScript 3 |
| Saskarnes: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Ethernet RJ45 (10/100/1000 Mbit), USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 56 dB |
| Izmēri: | P399 mm x A260 mm x D374 mm |
|---|---|
| Svars: | 14,10 kg |
Cenas vēsture
1M 3M
Lexmark B2546dn
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















