Ilustrācija var atšķirties
Lexmark CS517de
Ražotājs: Lexmark
Ilustrācija var atšķirties
- Printeris
- Drukas tehnoloģija: Krāsu lāzers
- Drukas izšķirtspēja m/b: 1.200 dpi x 1.200 dpi
- Drukas izšķirtspēja krāsa: 1.200 dpi x 1.200 dpi
- Drukas ātrums: m/b 30 lpp/min, Krāsa 30 lpp/min
- Displejs: Jā
- Maksimālā drukas jauda: 85.000 lpp./mēn.
- Maks. papīra padeve: 1.451 lapa
Cenas vēsture
1M 3M
Lexmark CS517de
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Lexmark
Populāri produkti

Lexmark CS331dw
no 175,60€

Brother HL-L3215CW
no 205,35€

Brother HL-L3240CDW
no 257,76€

Brother HL-L3220CWE
no 230,90€

Kyocera Ecosys PA2100cx
no 473,47€

HP Color Laser 150nw (4ZB95A)
no 210,90€

Brother HL-L8360CDW
no 410,15€

Canon i-Sensys LBP646Cdw
no 205,00€

Brother HL-L3220CW
no 215,99€

Brother HL-L8230CDW
no 301,56€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Toneris Lexmark X317 - Cyan - oriģināls - Toneris LCCP, LRP - priekš CS317dn, CS417dn, CS517de, CX317dn, CX417de | 71B20C0

129,10€
129,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Lexmark - Besonders hohe Ergiebigkeit - Schwarz - Original - Tonerpatrone LCCP, LRP - für Lexmark CS517de, CX517de 71B2XK0

147,53€
152,52€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lexmark X417 - Hohe Ergiebigkeit - Schwarz - Original - Tonerpatrone LCCP, LRP - für Lexmark CS417dn, CS517de, CX417de 71B2HK0

183,94€
188,93€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Vairāk piedāvājumu
Lexmark X417 - Hohe Ergiebigkeit - Cyan - Original - Tonerpatrone LCCP, LRP - für Lexmark CS417dn, CS517de, CX417de, CX517de 71B0H20

195,91€
200,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lexmark X417 - Hohe Ergiebigkeit - Gelb - Original - Tonerpatrone LCCP - für Lexmark CS417dn, CS517de, CX417de, CX517de 71B0H40

195,91€
200,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Lexmark X417 - Hohe Ergiebigkeit - Magenta - Original - Tonerpatrone LCCP, LRP - für Lexmark CS417dn, CS517de, CX417de, CX517de 71B0H30

195,91€
200,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Krāsu lāzers |
| Drukas izšķirtspēja m/b: | 1.200 dpi x 1.200 dpi |
|---|---|
| Drukas izšķirtspēja krāsa: | 1.200 dpi x 1.200 dpi |
| Drukas ātrums: | m/b 30 lpp/min, Krāsa 30 lpp/min |
| Maksimālā drukas jauda: | 85.000 lpp./mēn. |
| Maks. papīra padeve: | 1.451 lapa |
| Displejs: | Jā |
| Krāsu displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Dupleksfunkcija: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 512 MB |
| Maks. atmiņas lielums: | 2.560 MB |
| Mediju formāti: | ASV-Likumīgs, DIN/ISO A4, DIN/ISO A5, JIS B5, US-Letter |
| Printera valodas: | PCL5c (Printer Command Language), PCL6 Enhanced (Printer Command Language), PDF 1.7, PostScript 3 |
| Saskarnes: | Ethernet RJ45 (10/100 Mbit), Gigabitu Ethernet (1000 Mbit), USB 2.0 |
| Darbības troksnis: | 52 dB |
| Izmēri: | P595 mm x A402 mm x D495 mm |
|---|---|
| Svars: | 24,30 kg |
Cenas vēsture
1M 3M
Lexmark CS517de
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
















